Skip to main content

Ad Code

NVIDIA, 3 Ocak’ta CES 2023 ‘GeForce’ Özel Adresini Duyurdu

– Advertisement –

NVIDIA’nın sahip olduğu (ilan edildi) ve 3 Ocak 2023 tarihinde resmi CES 2023 ‘GeForce’ Özel Adresine ev sahipliği yapacak.

NVIDIA, CES 2023’e Hazır, Oyunculara Daha Fazla RTX 40 İyiliği Hedefleyen ‘GeForce’ Özel Adresini Hazırlıyor

Şirket, CES 2023 etkinliğinin bir kez daha sanal olacağını ve 3 Ocak 2023 Salı günü saat 8:00’de canlı olarak yayınlanacağını bir basın açıklamasında açıkladı. Şirket ayrıca en son ürünlerini ve yeniliklerini sergileyecekleri fuar alanında yer alacak, ancak duyuruların çoğu canlı yayında yapılacak.

Takviminizi sanal için işaretleyin 3 Ocak 2023 Salı günü saat 8:00’de CES’te NVIDIA Özel Konuşması, yıla en son yeniliklerimizle başlayacağımız yer. NVIDIA.com’da oturum açın. Etkinlik öncesi ve etkinlik sırasındaki haberler yayınlanacak burada.

CES’e bizzat katılmayı planlıyorsanız, sizi CES 2023’te Cosmopolitan’da GeForce ve GeForce NOW’dan en son teknolojileri, ürünleri ve yazılımları sergileyeceğimiz oyun takımımıza göz atmaya davet ediyoruz.

NVIDIA aracılığıyla

Ne beklememiz gerektiğine gelince, NVIDIA, bir sonraki GeForce RTX 40 serisi grafik kartı RTX 4070 Ti’yi 3 Ocak’ta ve ardından 5 Ocak’ta piyasaya sürecek. Bu, kartın CES 23 açılış konuşması sırasında NVIDIA’nın gündeminde olacağını aşağı yukarı doğruluyor.

Diğer ürünlere gelince, NVIDIA’nın bu konuda bir güncelleme yapmasını bekleyebiliriz. Dizüstü bilgisayarlar için RTX 40 GPU’lar Intel’inkilerle güzel bir şekilde eşleşmesi bekleniyor 13. Nesil Raptor Lake-HX CPU’lar & AMD’nin Ryzen 7000 ‘Dragon Range’ yongaları. Her iki CPU’nun da bunlara dayalı ürünlerin CES 2023’te sergilenmesi bekleniyor.

Bunun dışında şirket, GeForce yeniliklerinin yazılım yönünden ve yepyeni DLSS 3 teknolojisini destekleyen daha fazla başlıktan da bahsedecek. NVIDIA’nın bizim için neler hazırladığını görmek için sabırsızlanıyoruz, bu yüzden tarihi kaydedin ve CES’te görüşürüz!

Yorum Gönder

0 Yorumlar