Skip to main content

Ad Code

iPhone ve iPad için Hata Düzeltmeleri ile iOS 16.1.1, iPadOS’i indirin

– Advertisement –

Apple, iPhone ve iPad için iOS 16.1.1 ve iPadOS 16.1.1’i yayınladı. Hata düzeltmeleri ve geliştirmelerle şimdi indirin.

Wi-Fi ve Reklamverenlerle İlgili Düzeltmelerle Artık iOS 16.1.1 ve iPadOS 16.1.1’i İndirebilirsiniz

Apple, tüm dünyadaki iPhone ve iPad kullanıcıları için önemli düzeltmeler içeren iOS 16.1.1 ve iPadOS 16.1.1’i piyasaya sürdü. Bu güncelleme, iPhone ve iPad kullanıcılarının karşılaştığı Wi-Fi ile ilgili sorunları çözüyor gibi görünüyor. Telefonunuzda veya tabletinizde her zaman çalışan Wi-Fi’ye hazırsanız, bu güncelleme sizin için olmazsa olmazlardan.

Bu güncelleme, hata düzeltmeleri ve güvenlik güncellemeleri içerir ve tüm kullanıcılar için önerilir.
Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriği hakkında bilgi için lütfen bu web sitesini ziyaret edin:
https://support.apple.com/kb/HT201222

Güncellemeyi hemen indirmek için iPhone veya iPad’inizde Ayarlar uygulamasını başlatın. Bittiğinde, biraz aşağı kaydırın ve ardından Genel’e dokunun. Şimdi Yazılım Güncellemesine dokunun ve güncellemenin görünmesini bekleyin. iOS 16.1.1 veya iPadOS 16.1.1 kullanıma sunulduğunda, alttaki İndir ve Yükle’ye dokunun.

Finder veya iTunes kullanarak temiz kurulum için iOS 16.1.1 ve iPadOS 16.1.1 IPSW dosyalarını indirmek istiyorsanız, bu seçeneğiniz de vardır. Ancak açıkçası, IPSW’leri tamamen atlayabilir ve Finder ve iTunes’da iPhone’u Geri Yükle veya iPad’i Geri Yükle düğmesini tıklayarak en son güncellemeyi doğrudan Apple sunucularından indirebilirsiniz. Gerisi size kalmış.

iPadOS 16.1.1 IPSW Dosyalarını İndirin

iOS 16.1.1 IPSW Dosyalarını İndirin

Devam etmeniz ve güncellemeyi hemen indirmeniz son derece önemlidir. Boyutu 500 megabaytın altındadır ve kurulumu 15 dakikadan fazla sürmez. iPhone ve iPad’inizin her zaman en iyi şekilde çalışmasını istiyorsanız kesinlikle buna değer.

Yorum Gönder

0 Yorumlar