Skip to main content

Ad Code

Galaxy S22 Serisi Artık Kararlı Bir Android 13 Güncellemesi Alıyor

Samsung, Android 13 tabanlı sürümü herkese açık olarak yayınlamaya karar verdiği için bekleme nihayet sona erdi.

Güney Koreli firma, güncellemeyi Galaxy S22 Exynos varyantına aktarmaya başladı ve kaynaklarımız Snapdragon 8 Gen 1 güncellemesi için güncellemenin o kadar uzakta olmaması gerektiğini iddia ediyor.

Samsung, Galaxy S22 Exynos Varyantlarında Android 13 Tabanlı One UI 5.0 Güncellemesini Resmen Çıkardı

Android 13’ün resmi olarak piyasaya sürülmesinden bu yana sadece 2 aydan biraz daha uzun bir süre geçtiği düşünüldüğünde bu etkileyici. Hala beta sürümünü çalıştıranlar için Samsung, cihazlarını son One UI 5.0 sürümüne taşıyacak küçük bir güncelleme yapacak.

Ancak, hala Android 12 kullananlar için Galaxy S22 serisinin kablosuz olarak birkaç gigabaytlık yazılımı indirmesi gerekecek ve gitmeniz iyi olacak.

Galaxy S22 için yeni Android 13 güncellemesi, ürün yazılımı sürümüyle birlikte geliyor 90xBXXU2BVJA, ve şu anda Norveç, İspanya, İsviçre ve Birleşik Krallık’ta kullanıma sunuluyor. Diğer Avrupa ülkeleri güncellemeyi bu hafta içinde en kısa sürede alıyor olmalı.

Güncelleme şuraya giderek indirilebilir: Ayarlar > Yazılım güncelleme ve ardından dokunarak İndirin ve kurun. Güncellemeyi manuel olarak yapmak istiyorsanız, ürün yazılımı dosyaları yayınlanır yayınlanmaz hem Exynos hem de Snapdragon türevlerini kapsayan kılavuzlarımız olacaktır.

Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesi, daha iyi genel sistem teması, yeni izinler ve geliştirilmiş güvenlik dahil olmak üzere bir dizi yeni eklemenin yanı sıra sistemle birçok yeni özelleştirme seçeneği getiriyor.

Güncellemeyi hızla alan Galaxy S22 serisi, Samsung’un kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmaya kararlı olduğunu gösteriyor. Güncelleme, Snapdragon 8 Gen 1 varyantlarına da ulaşmaya başladığında sizi haberdar edeceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar