Skip to main content

Ad Code

Focal Bathys – Son Haberler

İnceleme: Focal Bathys
İnceleme: Focal Bathys

İnceleme: Focal Bathys

Focal Bathys, dünyanın en iyi ses veren kablosuz kulaklıklarıdır. Aynı zamanda en pahalı ve lüks olanlar arasındadır. Ama en iyi gürültü önleyici kulaklıklar olduklarını söyleyemem. 

Ve tüm bunları söyledikten sonra, eminim ki bazı ses sadeliği uzmanları, Focal’ın dijital başarısını, Bob Dylan’ın 1965’te Newport Halk Festivali’nde “elektriğe geçtiği” gün sergilenen tüm coşkuyla selamlayacaklardır.

Ancak bu değerlendirmenin derinine inmeden önce, Aklınıza geldiğinden emin olduğum iki soruyu yanıtlayayım: Birincisi, Focal nasıl olup da yüksek performanslı bir kulaklığa “Bathys” adını verdi? ? Şirket, adının ‘bathyscaphe’ye dayandığını söylüyor.

ilk kendinden tahrikli, derin dalış yapan denizaltı. Bazı Dinleyicilerin gürültü önleyici kulaklıkların üzerlerinde olmadığını söylediği o ‘su altı’ hissini hiç yaşamadığım düşünülürse, bu çok ironik bir seçim.

İkincisi, Bathys’in 699 sterlinlik fiyat etiketi haklı mı? Evet kesinlikle. Örneğin, Sony’nin mükemmel WH-1000XM5’inin (fave .

İnceleme: Focal Bathys
Bu fotoğrafta görmek biraz zor ama LED’ler FocaL Bathys’in dış kulaklıklarındaki ‘fiame’ simgesini arkadan aydınlatıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar