Skip to main content

Ad Code

Apple’ın Salena Gomez Belgesel Promosyonu 2 Aylık Ücretsiz Apple TV+ Aboneliği Sunuyor

Apple, Salena Gomez’in başrolde olduğu yeni belgesel filmi “My Mind & Me” için promosyon olarak “yeni ve nitelikli geri dönen abonelere” iki aylık ücretsiz Apple TV+ aboneliği sunuyor. Apple TV+ abonesiyseniz veya yeni bir müşteriyseniz yeni tekliften yararlanabilirsiniz. Promosyondan nasıl yararlanabileceğinizle ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple, Salena Gomez Belgeseline Promosyon Olarak İki Aylık Ücretsiz Apple TV+ Aboneliği Sunuyor

Salena Gomez tarafından Twitter’da hayranlarına “özel bir hediye” olarak bir URL paylaşıldı. URL, kullanıcıları abonelik sayfasına yönlendirir. Ayrıca, en son promosyon, filmin 4 Kasım’da Apple TV+’da gösterime girmesinden önce paylaşılıyor. İlgileniyorsanız, kodu hemen iPhone veya iPad’inizde kullanabilirsiniz.

Yıllarca ilgi odağı olduktan sonra, Selena Gomez hayal edilemez bir yıldızlığa ulaşır. Ancak yeni bir zirveye ulaşırken beklenmedik bir dönüş onu karanlığa çeker. Bu benzersiz ham ve samimi belgesel, onun altı yıllık yolculuğunu yeni bir ışıkla genişletiyor.

Yapmanız gereken ilk şey bu linke git bu size 2 Aralık’a kadar geçerli olan bir kullanma kodu verecek. Kod, kullanıcılara 2 aylık ücretsiz Apple TV+ aboneliği verecek. Deneme süresi sona erdiğinde otomatik olarak yenilenecektir. İstemiyorsanız, aboneliği istediğiniz zaman Ayarlar’dan iptal edebilirsiniz. Sadece bağlantıya tıklayın ve ekrandaki talimatları izleyin.

Tipik olarak, müşteriler promosyona uygun yeni bir Apple ürünü satın almadıkça Apple, Apple TV+ için yalnızca yedi günlük deneme sunar. İkinci durumda, şirket üç aylık ücretsiz Apple TV+ aboneliği sunuyor.

Belgesel film, bir psikiyatri tesisindeki deneyimini, ilişkisini ve çok daha fazlasını içeren hayatının son altı yılını vurgular. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı elde edildiğinde en kısa sürede paylaşacağız.

Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar