Skip to main content

Ad Code

Apple, Son Dakikada iPhone 14 İçin 49 Dolarlık Bir Apple Pencil Piyasaya Sürme Planlarından Vazgeçti

Apple, birkaç ay önce yeni iPhone 14 serisini bir tekne dolusu dahili iyileştirme ile piyasaya sürdü. Son gelen bilgilere göre Apple, iPhone 14 için yeni bir Apple Pencil’ı piyasaya sürmeyi planlıyordu. Ancak bu fikir son dakikada rafa kaldırıldı. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple, iPhone 14 Etkinliğinde Apple Pencil’ın Daha Ucuz Bir Versiyonunu Piyasaya Sürmeyi Planladı Ama Bu Fikri Son Dakikada Çöpe Attı

Apple, iPhone 14 için 49 dolarlık yeni bir Apple Pencil’ı piyasaya sürmeyi planlıyordu. Aksesuar, iPhone 14 lansman etkinliğinde “Maker” olarak kodlandı ve yalnızca bir milyon adet seri üretildi. Ancak plan iptal edildi ve aksesuar gün ışığını hiç görmedi.

İPhone için söylentilere göre aksesuar, mevcut iPad modellerinde bulabileceğiniz tüm sensörlere sahip değildi. Örneğin, maliyeti düşük tutmak için 49 dolarlık Apple Pencil, basınç algılama teknolojisine veya şarj edilebilir bir pile sahip değildi.

Ayrıca, kaleme iPhone veya iPad’in ekranından güç sağlamak için yerleşik bir çip içeriyordu. Mekanizma, Samsung’un S-Pen’inin amiral gemisi Galaxy markalı akıllı telefonlar ve tabletlerdeki performansına aşağı yukarı benziyor.

Fiyatlandırmaya gelince, iPhone aksesuarının birinci nesil ve ikinci nesil Apple Pencil için sırasıyla 99 $ ve 129 $ ‘a kıyasla 49 $’ a mal olduğu söylendi. Bununla birlikte, söylentilerin kaynağının bir sicili olmadığı için haberlere şüpheyle yaklaşın. Ayrıca, defalarca duyduk geçmişte Apple’ın iPhone için Apple Pencil üzerinde çalıştığı, ancak söylentilerin hiçbiri gün ışığına çıkmadı.

Bununla birlikte, akıllı telefonlar büyüdükçe, Apple’ın iPhone ile çalışan bir Apple Pencil’ı piyasaya sürmesi o kadar da kötü bir fikir olmaz. Ek olarak şirket, tüm anlaşmayı kullanıcılara çekici kılmak için birkaç üretkenlik tuhaflığı getirebilir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar