Skip to main content

Ad Code

Android 13, Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy A52’de Yayınlanıyor

Güncellemeleri zamanında teslim etme konusunda tartışmasız OEM’e bakıyorsanız, hiç kimse Samsung ile boy ölçüşemez. Elbette, normalde gerekli güncellemeleri ilk sağlayan Google’dır, ancak bu birinci taraf bir OEM’dir ve Android, Google’ın ana sahasıdır. Güney Koreli dev piyasaya sürmeye başladı.

Samsung, Android 13’ü Galaxy A52’ye Önerilen Zaman Çizelgesinden Önce Vererek Kendi Taahhüdünü Yerine Getiriyor, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 de Güncellemeyi Aldı

Android 13 güncellemesini alan telefonlar Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4 ve orta sınıf Galaxy A52. A53 sahipleri için güncelleme dün yayınlanmaya başladı, bu yüzden endişelenmeyin, güncelleme size her zaman sunuluyor.

Sunumun dün gece geç saatlerde başladığını belirtmekte fayda var, ancak o sırada yalnızca birkaç bölgeye ulaşıyordu, ancak eşimin telefonunu kontrol ettim ve güncelleme bu konuda mevcut. Hızlı bir Google araması veya Reddit gezisi, çoğu kişinin gerçekten de Samsung cihazlarında Android 13’ü aldığını doğrulamalıdır.

Farkında olmayanlar için Samsung, Android 13 alacak tüm Galaxy telefonları için bir zaman çizelgesi paylaştı ve şimdiye kadar firma ileriye dönük her birini kontrol ediyor. Bu onların tarafında sağlam bir taahhüt değilse, ne olduğundan emin değilim.

Eksiksiz bir zaman çizelgesi ve desteklenen tüm cihazlar için listeyi kontrol edebilirsiniz. Listeye göre, Galaxy A52’nin güncellemeyi Aralık ayında alması gerekiyordu, ancak bu daha Kasım ayının ortası.

Android 13’ü kullanıma sunulduğundan beri Galaxy S22 Ultra’mda kullanıyorum ve dürüst olmak gerekirse, değişiklikler küçük ama bunları sistemin her yerinde fark edebilirsiniz ve kesinlikle kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirmek için oradalar. One UI 5.0’daki tüm önemli değişikliklerin listesi için bizi izlemeye devam edin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar