Skip to main content

Ad Code

AîrPods Pro (2022): Yükseltmeli misiniz?

AîrPods Pro (2022): Yükseltmeli misiniz?
AîrPods Pro (2022): Yükseltmeli misiniz?

AîrPods Pro (2022): Yükseltmeli misiniz?

Hiç şüphe yok ki, ikinci nesil AirPods Pro, orijinal modelden daha üstündür. Aynı maliyete sahipler ve aynı görünüyorlar, ancak üç yıllık teknolojik gelişmeler, Apple’ın en üst düzey kablosuz kulaklıklarına girmenin yolunu buldu. Sesleri çok daha iyi, daha iyi gürültü önleme ve üstün şeffaflık modu var. Oh, ve pil daha uzun sürer.

Ama yeniden satın almayı garanti edecek kadar iyiler mi? Halihazırda AîrPods Pro’nuz varsa, bitip güncellenmiş modeli mi almalısınız? Mantıklı bir karara varmanıza yardımcı oluyoruz.

NEDEN 1. NESİL AİRPODS PRO’DAN YÜKSELTMEMELİSİNİZ  

Temelde 2. nesil AîrPods Pro, orijinallerin yapmadığı hiçbir şeyi yapmıyor, sadece daha iyi ses çıkarıyor ve Daha Uzun Ömürlü. Bul, kasa Düzeyinde çalışır, böylece içinde hiç tomurcuk olmasa bile onu bulabilirsin ve bir hoparlör onu bulmana yardımcı olmak için bir ses çalabilir. Ses kalitesi daha iyidir. Gürültü önleme daha iyidir. Şeffaflık modu daha iyidir. Pil ömrü daha uzundur.

Son zamanlarda indirimde olan AirPods Pro’yu satın almak için yaklaşık 200 £ harcadıysanız, zaten sahip olduğunuz şeye, hatta daha iyisine sahip olmak için 249 £ veya daha fazla harcamak için acele etmek, paranızı harcamanın en akıllıca yolu değildir.

En azından, gerçekten çok şey kaçırdığınızı düşünüyorsanız, AirPods Pro’yu indirimli bulmak kolay olana kadar beklemelisiniz. Son birkaç yıldır AirPods Pro’yu (birinci nesil model) yüzde 20’ye varan indirimlerle bulmak oldukça kolaydı. 2. nesil sürüm hala her yerde indirime girmeyecek kadar yeni, ancak fiyatlarının düşmeye başlaması çok uzun sürmeyecek.

Yeni ve olmazsa olmaz bir özellik olmadan, eski AirPods Pro’nuzu yenileriyle değiştirmek için çok az neden var. Belki gelecek yıl Apple, AirPods Pro’ya BLuetooth 5.3 veya H2 çipi gerektiren bazı büyük yeni özellikler ekleyerek orijinal ve yeni model arasında daha net bir ayrım yapacaktır.

Belki AirPods Pro’nuzu birkaç yıldır kullanıyorsunuz ve neredeyse her gün kullanıyorsunuz. Onların rahatlığına, hızlı bağlantılarına ve işe giderken iPhone’unuzdan müzik çalmaktan iş yerindeki Mac’inize bağlanmaya kadar zahmetsizce geçiş yapmalarına güveniyorsunuz.

Ancak iki yıllık sürekli kullanım ve yeniden şarj etme, şu anda zar zor üç saat dayanan pili olumsuz etkiledi. Ve gürültü engelleme özelliğini ne kadar sevseniz de, daha iyi çalışmasını gerçekten dilersiniz – tıpkı yeni kulaklıklardan bazıları gibi.

Bu, eski AirPods Pro’nuzu yeni modele güncellemek için mükemmel bir adaydır. Mevcut çiftinizden iyi bir değer elde ettiniz ve bunun her gün kullanacağınız bir şey olduğunu zaten biliyorsunuz. Unutmayın: Birinci nesil model kullanımdan kaldırıldığı için bazı perakendeciler hâlâ eski stokları satıyor olacak, bu nedenle

AirPods Pro ucuz değildir, ancak AirPods’unuzu çok kullanırsanız, yalnızca işitme koruması için buna değer.

NEDEN DÜZENLİ AIRPODS’DAN YÜKSELTMELİSİNİZ?

Elbette normal AirPods’a sahip pek çok kullanıcı AirPods Pro’ya geçmeyi düşünüyor. Nispeten yeni bir 3. nesil AirPods çiftiniz varsa, esasen sadece gürültü önleme için çok para ödüyorsunuz.

Kendinizi çok gürültülü ortamlarda bulursanız, belki buna değer, ancak bu ödenmesi gereken büyük bir bedel.

Bununla birlikte, 2. nesil ve hatta birinci nesil AirPods’a sahip olanlar, yeni AirPods Pro’nun tamamen farklı bir SEVİYEDE olduğunu göreceklerdir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar