Skip to main content

Ad Code

7,99 ABD doları karşılığında Twitter Blue/mavi tik, iOS Kullanıcıları için Piyasaya Sürülüyor

– Advertisement –

Sonunda burada – iOS platformundaysanız, yeni 7,99 $’lık Twitter Blue aboneliği sonunda mevcut.

Merakla Beklenen 7,99 Dolarlık Twitter Mavi Aboneliği iOS Kullanıcıları İçin Burada – Android Kullanıcılarının Bunun İçin Bir Süre Beklemesi Gerekecek

Elon Musk, Twitter Blue için daha fazla ücret alacağını ve sonunda fiyat artış gününün geldiğini açıkladı. Ancak, kaydolduğunuzda ekstra avantajlar elde edersiniz – öncelikli bahsetmeler ve yanıtlar, daha uzun videolar yayınlama yeteneği, %50 daha az reklam ve herkesin kişisel favorisi, doğrulanmış rozet. Evet, Blue’ya kaydolursunuz ve aynı zamanda doğrulanırsınız.

Twitter Blue, hesabınıza mavi bir onay işareti ekleyen ve Tweet Düzenle gibi belirli yeni özelliklere erken erişim sağlayan, isteğe bağlı, ücretli bir aylık aboneliktir. Şimdi iOS’ta, mavi bir onay işareti ve diğer premium özellikler elde etmek için ayda 7,99 ABD doları (tanıtım teklifi) karşılığında Twitter Blue’ya abone olun veya yükseltin*.

Önceden, doğrulanmak istiyorsanız, sonunda doğrulamayı garanti etmeyen sancılı bir süreçti. Ancak şimdi, Musk’a göre oyun alanı ‘düzenlendi’ ve Twitter’da doğrulanmış rozeti almak için tek gereken 7,99 dolarlık bir abonelik.

Şu anda, yeni Twitter Blue yalnızca Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık’taki iOS kullanıcıları için mevcuttur ve yakında diğer bölgelere de yayılmayı planlamaktadır. Herkesin yeni Twitter Blue’nun avantajlarından yararlanabilmesi için bunun dünya çapında bir şey olduğunu umuyoruz.

Twitter’da zaten doğrulandıysanız, CEO Elon Musk, doğrulanmış kalmak için Twitter Blue için 8 dolar ödemeniz gerektiğini söylüyor.

Komik olan şu ki, Twitter Blue hakkında sayfasına göre bu 8 dolarlık fiyat bir ‘tanıtım teklifi’ gibi görünüyor. Twitter Blue hakkında ayrıca bilgiler bulunabilir ve gelecekte bir artış görebilir.

Bugün erken saatlerde, Twitter yeni bir ‘Resmi’ rozet hangi aynı gün çekildi. Musk’a göre şirket, hangilerinin işe yarayıp hangilerinin yaramadığını görmek için önümüzdeki aylarda fikirleri deneyecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar