Skip to main content

Ad Code

Muhtemel Sızıntı İddiaları Samsung Galaxy S23 Aralık Ayında Duyurulabilir

Samsung, kısa bir süre önce Galaxy S22 için Android 13’ün piyasaya sürülmesine başladı, ancak tüm gözler şimdiden birkaç ay içinde piyasaya çıkması beklenen yeni nesil amiral gemisinde.

Güney Koreli şirket Galaxy S23 ile ilgili her konuda ağzı sıkı kalırken, söylenti değirmeninin bu merakla beklenen model için çeşitli çıkış tarihlerine işaret eden bilgilerle dolu olduğunu söylemeye gerek yok.

Samsung’un yeni akıllı telefonu normalden daha erken piyasaya sürmek istediğini bir süredir biliyorduk, ancak şu ana kadar en erken sızıntılar Ocak ortasıydı.

Bununla birlikte, Twitter kullanıcısı OreXda’dan olduğu iddia edilen bir poster , pek olası olmayan bir senaryoya işaret ediyor. Bu sızıntıya göre Samsung, 23 Aralık’ta Galaxy S23 serisini duyurmayı planlıyor olabilir ve asıl satışlar 6 Ocak’ta başlayacak.

Başka bir deyişle, duyuru bu yılın sonlarında yayınlanacak ve ilk müşteriler akıllı telefonu 2023’ün başlarında alacak.

Bu öncekinden çok daha erken. Geçen yıl Samsung, Galaxy S22’yi 9 Şubat’ta duyururken, cihazı ön sipariş verenler 25 Şubat’tan itibaren teslim aldı.

Bununla birlikte, bu yıl, Galaxy S23 çok daha erken duyurulabilir, ancak Aralık sonundaki açıklama pek mantıklı değil. Bunun nedeni, her şeyin herkesin Noel için hazırlandığı bir zamanda gerçekleşmesidir, bu nedenle 23 Aralık etkinliği, Samsung’un amiral gemisinin hak ettiği kadar ilgi görmeyecektir.

Bir şey olursa, Samsung’un Galaxy S23’ü Ocak ayı başında duyurması ve satışların birkaç hafta sonra başlaması daha büyük bir şans. 

Ancak elbette Samsung, yeni ürün grubu için aklındaki takvim hakkında herhangi bir şey söylemedi, bu yüzden şimdilik her şeyi bir tutam tuzla karşılayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar