Skip to main content

Ad Code

M2 Pro, M2 Max MacBook Pro Modelleri Muhtemelen Apple Yenilenmiş M1 Pro, M1 Max Versiyonlarının Fiyatlarını Düşürürken

Apple, sertifikalı yenilenmiş M1 Pro ve M1 Max MacBook Pro modellerinde daha fazla fiyat indirimi getirdi ve bu da daha yeni modellerin hemen köşede olduğunu gösteriyor.

Kısa bir süre sonra şirket M2 iPad Pro serisini duyurdu, eski M1 iPad Pro fiyat indirimleri aldı, bu nedenle bu vesileyle benzer bir hareket, Apple’ın yeni M2 Pro ve M2 Max’i destekleyen güncellenmiş taşınabilir Mac’leri piyasaya sürmeye hazırlandığının güçlü bir göstergesidir.

Yeni Fiyat İndirimleri, Çeşitli M1 Pro, M2 Max MacBook Pro Modelleri için Yaklaşık Yüzde 15’e Uzanıyor

Apple’ın mevcut nesil MacBook Pro modellerinin hem 14 inç hem de 16 inç sürümleri, şirketin Sertifikalı Yenilenmiş çevrimiçi mağazasında daha uygun fiyatlı. Daha önce fiyat indirimleri getirildiğinde bazı M1 Pro ve M1 Max modelleri yüzde 10 civarında daha ucuzdu. Şimdi, yaklaşık yüzde 15 daha uygun fiyatlılar, bu da daha yeni sürümler için emniyet kemerlerimizi bağlamamız gerektiği anlamına geliyor.

Giriş seviyesi 14 inç M1 Pro MacBook Pro, 1,999 dolardan piyasaya sürüldü, ancak şimdi, Apple’ın Sertifikalı Yenilenmiş mağazasında, aynı model 1.709 dolara satılıyor ve 8 çekirdekli CPU, 14 çekirdekli GPU, 16 GB birleşik RAM ve 512 GB depolama alanı.

Benzer şekilde, piyasaya sürüldüğünde 3.499 dolara mal olan üst düzey bir 16 inç M1 Max MacBook Pro, ilk yenilenmiş modeller piyasaya sürüldüğünde fiyatı 3.149 dolara düştü.

Amazon ayrıca bazı mevcut nesil MacBook Pro modellerinde büyük indirimler sunuyor, ancak Apple’ın ek indirimler sunmaya karar vermesinin nedeninin de bu olup olmadığı belli değil.

İçiniz rahatken biraz para biriktirmek isteyenler için yenilenmiş bir model satın almak en iyi seçeneğinizdir. Her şeyden önce, Apple’ın tüm yenilenmiş Mac’leri, tüm kılavuzlar ve aksesuarlarla birlikte yepyeni ürünlerle aynı bir yıllık garantiye sahiptir.

Apple, Sertifikalı Yenilenmiş mağazasında listelenen ürünlerinin her birinin titiz bir test, onarım, temizleme ve yeniden paketleme sürecinden geçtiğini belirtiyor.

AppleCare+ ile bir yıllık garanti uzatılabilir, ancak bu sorunsuz satış sonrası deneyimi yaşamak için müşterilerin biraz daha fazla ödeme yapmasını gerektirecektir.

Haber kaynağı: Apple

Yorum Gönder

0 Yorumlar