Skip to main content

Ad Code

iPad’de iPadOS 16.1’i iPadOS 15.7’ye düşürme

Apple şu anda iPadOS 15.7’yi imzalıyor; bu, iPad’inizde iPadOS 16.1’i eski sürüme geçirebileceğiniz anlamına gelir. İmzalama penceresi kapanmadan acele edin.

Apple, iPad için iPadOS 15.7’yi İmzalıyor – Bugün iPadOS 16.1’den Düşürme Yoksa Yüklediklerinize Takılıp Kalacaksınız

iPadOS 16’nın gelmesini bekliyorsanız, bugün şanslı gününüz. Muhtemelen sunduğu şeylere çok dalmışsınız ve bunu okumuyorsunuz bile. Ancak bunu okuyorsanız, iPadOS 16 beklentilerinizi bir nebze bile karşılamadı ve sizin için sorun yaratıyor olabilir.

Panik yapmayın, çünkü yazarken Apple imzalıyor iPadOS 15.7 ve imzalama penceresinin içinde olduğunuz sürece eski sürüme geçebilirsiniz. Bu kapandığında, iPadOS 16.1’e bağlı kalmaktan başka seçeneğiniz yok.

Umarım zamanında burada yapmışsındır!

Her Şeyi Hemen Yedekleyin

Verilerinizi güvenli ve güvenli bir konuma yedeklediğinizden emin olun. Bu temelde iPadOS 15.7’nin temiz bir kurulumudur, bu nedenle verilerinizi güzel ve güvenli tutmak kesinlikle çok önemlidir. Verilerinizi yedeklemek için iTunes, Finder veya iCloud’u kullanabilirsiniz.

iPadOS 15.7 Donanım Yazılımı Dosyasını İndirin

iPadOS 15.7 üretici yazılımı dosyasını şuraya giderek indirebilirsiniz: bu bağlantı. iPad’iniz için bellenim dosyasını kaynakladıktan sonra, daha sonra kullanmak üzere masaüstünüze kaydetmeniz yeterlidir.

Nasıl Yapılır?

  • Bir Lightning veya USB-C kablosu kullanarak iPad’inizi PC’nize veya Mac’inize bağlayın.
  • Hangisi sizin için uygunsa iTunes veya Finder’ı başlatın.
  • İPad’iniz algılandığında, köşede küçük bir iPad benzeri simge olarak görünecek, daha fazla seçenek ortaya çıkarmak için üzerine tıklayın.
  • Şimdi, sol Shift tuşunu (Windows) veya sol Option tuşunu (Mac) basılı tutun ve ardından iPad’i Geri Yükle düğmesini tıklayın.
  • Masaüstünüze kaydettiğiniz iPadOS 15.7 IPSW dosyasını seçin.
  • iTunes / Finder şimdi güncellemenin içeriğini doğrulayacak ve cihazınıza geri yükleyecektir. Özellikle yanlış IPSW dosyasını indirdiyseniz, başarısız olma olasılığı vardır ve sizi baştan başlamaya zorlar.

Kurulum tamamlandıktan sonra Merhaba ekranı ile karşılaşacaksınız. Bu noktada, iPad’inizi yeni olarak ayarlayabilir veya bu eğitimden önce aldığınız yedeği geri yükleyebilirsiniz. Bu konuda nasıl gitmek istediğiniz tamamen size kalmış.

Unutmayın, Apple uyarı vermeden iPadOS 15.7 ürün yazılımını imzalamayı durduracaktır. Bunu yaptığında, sürüm düşürme işlemi tamamen devre dışı bırakılacaktır. Ardından, iPadOS 16.1’e yükseltebilir veya şu anda sahip olduğunuz donanım yazılımında kalabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar