Skip to main content

Ad Code

Galaxy S22 Geçen Yıl Galaxy S21’den Daha İyi Satıldı

Bu yılın başlarında Galaxy S22 serisi daha iyi kameralar, daha uzun güncelleme taahhütleri, iyileştirilmiş tasarımlar ve daha fazlasıyla çıktı. Pek çok kişi bu telefonları çok kademeli bir yükseltme olarak düşünse de, artık bu telefonların Galaxy S21 serisinden daha iyi sattığını doğruladık.

Galaxy S22’niz Piyasada Düşündüğünüzden Çok Daha İyi Yapıyor

Samsung, 2022’nin üçüncü çeyreği sırasında, “İlk yarıda piyasaya sürülen Galaxy S22 serisi, bir önceki yıla göre önemli gelir artışı kaydederek sağlam satış ivmesini de sürdürdü” dedi.

Şimdi yapılan açıklamada, Galaxy S22 serisinin S21 ailesinden daha fazla birim sattığı açıkça belirtilmiyor. Bu, Samsung’un geçen yıla göre daha fazla Plus ve Ultra varyantı sattığı anlamına gelebilir veya şirketin daha düşük depolama varyantlarına kıyasla daha yüksek depolama varyantları sattığını da gösterebilir. Bunların her ikisi de daha yüksek toplam satışla sonuçlanacaktır.

Durum ne olursa olsun, açıklama Galaxy S22’nin Samsung’a Galaxy S21 serisinden daha fazla yardımcı olduğu gerçeğine işaret ediyor. Sadece bu değil, Samsung, yeni nesil katlanabilir cihazların öncekilerden daha iyi performans gösterdiğine de dikkat çekti.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 satışları, zorlu bir pazar ortamına rağmen önceki modellere kıyasla güçlü bir büyüme gösterdi.

Bu gerçekten kimseyi şaşırtmamalı çünkü Samsung’un çıkardığı her art arda katlanır telefon bir öncekinden daha fazla satmayı başardı, ancak şirketin hem katlanabilir telefonlar hem de üzerine inşa edildikleri teknolojinin iyi durumda olduğunu söylemek güvenli.

Samsung’un premium akıllı telefon segmentinde iyi durumda olduğunu varsaymak da güvenli.

Yorum Gönder

0 Yorumlar