Skip to main content

Ad Code

Apple’ın M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro Modelleri Ne Zaman Tanıtılacak?

Apple kısa süre önce iPad Pro modellerini en yeni M2 yongasıyla yükseltti. En yeni SoC, gelişmiş performans özelliklerinin yanı sıra iyileştirilmiş pil ömrü sunar. Şimdi şirket, 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modellerini M2 çipinin güçlü sürümleriyle yükseltmeyi planlıyor. Makineleri dört gözle bekliyorsanız, Apple’ın yeni M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro modellerini ne zaman piyasaya süreceğini kontrol edin.

Apple, Tasarım Değişikliği Olmadan Yeni M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro Modellerini Kasım Ayında Piyasaya Sürebilecek

En son söylentilere göre Apple, yükseltilmiş MacBook Pro modellerini bu yıl içinde piyasaya sürmeyi planlıyor. Bloomberg’den Mark Gurman kısa süre önce Apple’ın ilk macOS Ventura’nın sürümü yaklaşan 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modelleri için destek içerecek.

Ayrıca makinelerin piyasaya sürüleceğini belirtti”yakın gelecekte, Gürman, Apple’ın geçtiğimiz Kasım ayında, 2020’de 2019 16 inç MacBook ve M1 Mac’ler de dahil olmak üzere yeni Mac’ler çıkardığını belirtiyor. Bundan böyle, Apple’ın M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro modellerini Kasım ayında piyasaya sürme olasılığı yüksek.

Ne beklemeniz gerektiğine gelince, Apple bir basın açıklaması ile yeni M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro modellerini piyasaya sürecek. Bunun anlamı, makineler yalnızca içeriden yükseltildiği için şirketin özel bir etkinliğe ev sahipliği yapmayacağıdır.

Geçen yıl Apple, tamamen yeniden tasarlanmış yeni 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modellerini piyasaya sürdü. Ekranda bir çentik ile birlikte çok sayıda ek bağlantı noktası ile birlikte gelir. Bu yıl MacBook Pro modellerinde herhangi bir tasarım değişikliği beklenmiyor.

Apple'ın M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro Modelleri Ne Zaman Tanıtılacak?
Apple’ın M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro Modelleri Ne Zaman Tanıtılacak?

 

Bunun dışında Apple, M2 ve M2 Pro Mac mini’yi piyasaya sürmeyi de uygun görebilir.

Mac Pro’ya gelince, Gurman, 2023’te şirketin özel silikon çipleriyle güncelleneceğine inanıyor. Bunların bu aşamada sadece spekülasyon olduğunu ve son sözün Apple’a ait olduğunu unutmayın.

Bundan böyle, haberi bir tuz tanesi ile aldığınızdan emin olun. M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro lansmanı hakkında daha fazla ayrıntı mevcut olur olmaz paylaşacağız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar