Skip to main content

Ad Code

Apple TV 4K, A15 Bionic ve Daha Fazlası İle

– Advertisement –

Apple nihayet ikinci nesil Apple TV 4K’nın perdelerini kaldırdı. Bu sefer, öncekinden daha güçlü, eğlenceli ve uygun fiyatlı bir şey alıyorsunuz.

Apple TV 4K ile kullanıcılar mükemmel sinema kalitesine erişiyor. TV, daha hızlı performans ve akıcı oyun deneyimi sunan A15 Bionic çip tarafından çalıştırılır.

Apple TV 4K Bol İçerik, Sorunsuz Donanım ve Yazılım Entegrasyonu ve Eskisinden Daha Uygun Fiyat Sunacak

Yeni Apple TV 4K ayrıca, keyfini çıkarabileceğiniz herkes için sonsuz eğlence seçenekleri sunar. HDR10+, Dolby Vision ve daha fazlası için de destek alıyorsunuz.

İlgilenenler için Apple TV 4K iki konfigürasyonda mevcuttur. 64 gig depolama alanına sahip Wi-Fi varyantını veya hızlı ağ oluşturma ve akış için Gigabit Ethernet, Thread mesh ağ protokolü ve 128 gig depolama sunan Wi-Fi + Ethernet yapılandırmasını alabilirsiniz. Müşteriler, Siri uzaktan kumandalı Apple TV 4K’nın altına sadece 129 $’lık yeni bir başlangıç ​​fiyatıyla devam edebilir ve cihaz 4 Kasım’da raflarda yerini alacak.

Apple’ın Dünya Çapında Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Borchers, “Apple TV 4K, Apple kullanıcılarının evlerindeki en büyük ekranda en sevdikleri eğlencenin keyfini çıkarmalarının en iyi yolu ve şimdi her zamankinden daha güçlü” dedi. “Yeni Apple TV 4K, diğer Apple cihazlarıyla kusursuz bağlantısı, kullanım kolaylığı ve harika Apple içeriğine erişimi göz önüne alındığında, diğer hiçbir şeye benzemiyor. Ailedeki herkesin seveceği bir şey sunuyor.”

Apple, yeni cihazındaki A15 Bionic sayesinde CPU performansının önceki nesle göre yüzde 50 daha hızlı olduğunu iddia ediyor. Bu, daha iyi yanıt verme, gezinme ve daha akıcı animasyonlar elde edeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, GPU performansı da yüzde 30’luk bir artış görüyor ve eskisinden daha iyi, hatta daha akıcı bir oyun oynamaya izin veriyor.

Apple TV 4K, A15 Bionic ve Daha Fazlası İle Artık Resmi
Apple TV 4K, A15 Bionic ve Daha Fazlası

Kullanıcılar, Siri Remote’u kullanarak hıza, akıcılığa ve kullanıcı arayüzünde kolayca gezinmenizi sağlayan hassas kontrole erişim sağlayan dokunmatik tabanlı bir tıklama yüzeyinin keyfini çıkarabilir. Müşteriler, satın alma veya kiralama seçeneği sayesinde 100.000’den fazla film ve dizi izleyebilir.

Apple TV 4K, A15 Bionic ve Daha Fazlası İle Artık Resmi
Apple TV 4K, A15 Bionic ve Daha Fazlası İle

Ayrıca, yeni Apple TV ile diğer Apple cihazlarıyla da sorunsuz entegrasyon elde ediyorsunuz. Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple FItness+ ve Apple hakkında sevdiğiniz diğer her şeyle entegrasyon elde ediyorsunuz. Şirketin kusursuz donanım ve yazılım entegrasyonu burada devreye giriyor ve deneyimin kusursuz olmasını sağlayacak.

Yeni Apple TV, Smart Home Hub olarak da kullanılabilir. Kullanıcılar, HomeKit kameralar, ışıklar, gölgelikler ve daha fazlası gibi uyumlu akıllı ev aksesuarlarına güvenli bir şekilde bağlayabilir. Sadece bu değil, Thread ağ desteği ile Apple TV 4K (Wi-Fi + Ethernet) varyantı, uyumlu Thread tabanlı akıllı ev aksesuarlarını kolaylıkla bağlayabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar