Skip to main content

Ad Code

Apple, Önemli Güvenlik Düzeltmeleri ile iOS 15.7.1 ve iPadOS 15.7.1’i Yayınladı

Apple, önemli güvenlik düzeltmeleri ile iOS 15.7.1 ve iPadOS 15.7.1’i genel kullanıma sunmayı uygun gördü. Artık uyumlu iPhone ve iPad modellerinize yazılım güncellemesini hemen şimdi indirebilirsiniz.

En son güncelleme, iOS 16 ve iPadOS 16 ile uyumlu olmayan eski iPhone ve iPad modelleri için tasarlanmıştır. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple, Önemli Güvenlik Düzeltmeleri ile iOS 15.7.1 ve iPadOS 15.7.1’i Yayınladı – Uyumlu iPhone ve iPad Modellerinden Hemen İndirin

iOS 16 geçen ay piyasaya çıkarken, iPadOS 16 ilk çıkışını yaptı geçen hafta birçok  ekleme ile. Ancak Apple’ın en son iOS 16 ve iPadOS 16 güncellemelerini desteklemeyen tüm iPhone ve iPad modelleri, Ayarlar uygulamasından iOS 15.7.1 ve iPadOS 15.7.1’i indirebilir. Basitçe şuraya gidin: Genel > Yazılım Güncelleme ve ekrandaki talimatları izleyin.

iOS 15.7.1 lansmanı, beta aşamasında Face ID’yi bozduğu için ertelendi. Bundan böyle, Apple, genel halka yayınlamadan önce sorunları düzeltti. Yeniliklere gelince, sürüm notlarında güncellemenin önemli güvenlik düzeltmeleri içerdiği belirtiliyor. Buna ek olarak, güncelleme tüm kullanıcılar için önerilir.

iOS ve iPadOS 15.7.1 iPhone ve iPad için Yayınlandı

Potansiyel olarak, iOS 15.7.1 ve iPadOS 15.7.1, geçen hafta iOS 16.1 ile yayınlanan güvenlik güncellemelerini içerir. iOS 16.1, bir tekne dolusu yeni özellik getiren büyük bir güncellemedir.

Güncelleme ayrıca Apple’a göre aktif olarak yararlanılan bir güvenlik açığı için bir düzeltme içeriyor. Apple, iOS 15.7.1’de aynı düzeltmeleri uyguladıysa, en son yazılım güncellemesini mümkün olan en kısa sürede yüklemelisiniz.

Daha fazla bilgi mevcut olduğu anda güncelleme hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar