Skip to main content

Ad Code

Apple, iOS 16 Beta 8’i Geliştiricilere Sunuyor

Apple, iOS 16 Beta 8’i Geliştiricilere Sunuyor
Apple, iOS 16 Beta 8’i Geliştiricilere Sunuyor

Bugün Apple, yaklaşan iOS 16 platformunun sekizinci beta sürümünü test amacıyla geliştiricilere yayınlamayı uygun gördü. Kayıtlı bir geliştiriciyseniz, şu anda Apple Developer Center’dan en son beta sürümünü indirebilirsiniz. İOS 16 beta 8 ve masaya ne getirdiği hakkında daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple, iOS 16 Beta 8’i Test Amaçlı Geliştiricilere Sunmayı Uygun Gördü

Kayıtlı bir geliştiriciyseniz, en son iOS 16 beta sürümünü uyumlu iPhone modellerinize şu adresten indirebilirsiniz:  Ancak, uygun yapılandırma profilini kurduğunuzdan emin olun.

Bunu yaptığınızda, güncelleme iPhone’unuz için kablosuz olarak sunulacaktır. Neyin yeni olduğuna gelince, sormak için çok erken olabilir. Bundan böyle, geliştiricilerin en son sürümle uğraşmasını bekleyeceğiz.

iOS 16, masaya getireceği ileriye dönük özelliklerin sayısı göz önüne alındığında büyük bir güncellemedir. Pek çok şey olsa da, güncellemenin öne çıkan özelliği yeni ve geliştirilmiş Kilit Ekranı olacak. iOS 16 Kilit Ekranı, kullanıcılara sayısız özelleştirme seçeneği sunacak ve muhtemelen platformun şimdiye kadar aldığı en büyük güncelleme.

Apple, iOS 16 Beta 8’i Geliştiricilere Sunuyor
Apple, iOS 16 Beta 8’i Geliştiricilere Sunuyor

Kilit Ekranı dışında iOS 16, iCloud Fotoğraf Kitaplığı, gelişmiş Odak özellikleri, gelişmiş arama, gelişmiş dikte ve çok daha fazlasını içeren bir Posta uygulaması da getirecek. Bunun dışında, Apple da nihayet sunuyor batarya yüzdesini iPhone durum çubuğunda. Bu, kullanıcılara bir bakışta pil ayrıntılarını sağlayacaktır.

Geliştiriciler yeni bir şey keşfeder keşfetmez en son iOS 16 beta 8 hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız. Apple ev sahipliği yapıyor “Uzaklarda” etkinliği 7 Eylül’de olacak ve kısa bir süre sonra tüm uyumlu iPhone modelleri için iOS 16 yayınlanacak. Hepsi bu kadar arkadaşlar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar