Skip to main content

Ad Code

AîrPods Pro (2022) – Son Haberler

İnceleme: AîrPods Pro (2022)
İnceleme: AîrPods Pro (2022)

İnceleme: AîrPods Pro (2022)

Orijinal AirPods Pro, doğru zamanda doğru üründü. AîrPod’lar ilk gerçek kablosuz kulaklıklar değildi, ancak kategoriyi popülerleştiren kesinlikle onlardı ve 2019’da güçlendirilmiş bir sürüm için doğru zamandı. 

Aktif gürültü engellemeyi, yeterli ses kalitesini ve Apple’ın imzası olan kullanım kolaylığını nispeten uygun fiyatlı bir kulaklıkta birleştirmek tam bir smaçtı.

Ama zaman değişti. Üç yıl sonra, Sony, Bose, Samsung ve Google’ın rekabeti her zamankinden daha sert. Herkesin KÜÇÜK rahat kulaklıkları vardır ve çoğu daha iyi ses kalitesi, gürültü önleme veya pil ömrü sunar. Apple’ın anında eşleştirme ve diğer kullanım kolaylığı özellikleri bile artık o kadar özel değil.

İkinci nesil AirPods Pro, pek bir değişiklik gibi görünmeyebilir, ancak Apple, tasarımları dışında neredeyse her şeyi yeniden yaptı. Geliştirilmiş AirPods Pro, çok daha olgun ve rekabetçi bir pazara giriyor, ancak Apple, bunları Apple ekosistemine yatırım yapanlara tavsiye edilmesini kolaylaştırmak için gereken her şeyi yaptı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar