Skip to main content

Ad Code

Samsung, Gelecekteki Galaxy Telefonlarından Tüm Düğmeleri Kaldırabilir

SAMSUNG Gelecekteki Galaxy telefonlarında düğmesiz bir yöne doğru gidiyor olabilir. Bu, telefonunuzun açma/kapama tuşu ve ses seviyesi roketi olmadan gönderilebileceği anlamına gelir.

Ancak, bu değişiklik bundan birkaç yıl sonra gerçekleşecek, bu nedenle Galaxy S23’ün temel özelliklere sahip olmaması konusunda gerçekten endişelenmenize gerek yok.

Samsung’dan Düğmesiz Bir Galaxy Telefon Harika Ama Hileli Bir Fikir Gibi Görünüyor

Söylenti kulağa tuhaf geliyor ancak güç ve ses tuşu düğmelerinin işlevlerinin tamamen yazılım aracılığıyla gerçekleştirileceğini iddia ediyor. Bu sistemin tam olarak nasıl çalıştığı henüz doğrulanmadı, ancak kaynak bunun önümüzdeki yıl yayınlanmayacağını iddia etti. Yani Samsung’un Galaxy S23 serisini veya Z Fold 5 veya Z Flip 5 serisini piyasaya sürmesini bekleyenler için endişelenecek bir şey yok.

Söylentiler burada bitmiyor. Kaynak, Galaxy S25’in Samsung’un yeni düğmesiz tasarımı kullanan ilk telefonu olacağını iddia etti, ancak Samsung’un programını bilerek, bu telefonun piyasaya çıkmasına yaklaşık 2 yıl kaldı ve bir şey söylemek için çok erken.

Ayrıca kaynak, Samsung’un yalnızca işletmeler için düğmesiz Galaxy telefonları piyasaya sürebileceğini ve herkese satılanların aslında fiziksel düğmeleri olabileceğini iddia etti.

Düğmesiz bir tasarım fikri harika göründüğü için söylentiyi bir tutam tuzla almanızı şiddetle tavsiye ederim, ancak aynı zamanda ilk etapta gerçekten bir düğmeye ihtiyaç duyan birçok diğer temel özelliği de dışarıda bırakıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar