Skip to main content

Ad Code

Razer, Verizon ve Qualcomm Yeni Bir Bulut El Tipi Oluşturuyor: Razer Edge 5G

Valve’in Steam Deck’i hala ön siparişleri topluyor; bazı kişilerin elinde konsol zaten var. Basitçe söylemek gerekirse, Steam ve desteklenen oyunları için elde taşınabilir bir konsoldur ve oyuncular onu neredeyse her yere götürebilir. Bu sabah Mobil Dünya Kongresi’nde Verizon, Qualcomm ve Razer arasında yeni bir ortaklık olmasına rağmen.

Bu ortaklıktan tam olarak ne çıkacak? Akış ve bulut oyunlarında uzmanlaşmış yepyeni bir el konsolu işte budur. 5G mobil teknolojisi ile güçlendirilen üç şirket, Razer Edge 5G’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Twitter kullanıcısı GLKCreative, aşağıda görebileceğiniz duyuru hakkında tweet attı.

Razer Edge 5G, bulut oyunlarınız için ağa erişmek için mobil verileri kullanmanızı sağlar ve bu kalibredeki diğer cihazların yanı sıra Steam Deck’ten biraz daha fazla ağ erişimi ve erişimi sağlar. Bunu yapmayı tercih ederseniz, oyunlarınızı geleneksel bir wi-fi bağlantısı üzerinden de aktarabilir ve bunlara erişebilirsiniz.

Razer Edge 5G’nin desteklediği vitrinler Android dışında açıklanmadı, bu nedenle bunun NVIDIA GeForce NOW, Xbox Game Pass, Steam Remote Play veya diğer oyun akış hizmetleri gibi alanlar için yerel desteği içerip içermeyeceği belli değil. Zaten sunduğu şey için oldukça önemli bir rakip.

Tabii ki, bariz rekabet Logitech G Cloud el bilgisayarı olacaktır. Bu taşınabilir cihaz, Steam-Deck benzeri bir form faktörü sunar, ancak oyunları yerel olarak çalıştırmak yerine tamamen akışa odaklanır. Bu nedenle, cihaz ile tamamen uyumludur.

Verizon ve Razer ayrıca, Razer Edge 5G hakkında daha fazla bilgiyi 15 Ekim’de RazerCon’da yaklaşık iki hafta içinde görebileceğinizi belirtti.

Özellikler ve teknik özellikler dahil olmak üzere Razer Edge 5G hakkında daha fazla bilgi yayınlandıkça güncellemeye devam edeceğiz. Razer Edge 5G şu anda geliştirme

Yorum Gönder

0 Yorumlar