Skip to main content

Ad Code

iPhone 14 Pro, Samsung Telefonlarda Bulunan Her Şeyden Daha İyi Bir Samsung Ekran Kullanıyor

Samsung Electronics’in bir yan kuruluşu olan Samsung Display, Apple’a giren OLED ekranların sağlanmasından sorumludur.

Elbette piyasada LG ve birkaç Çinli tedarikçi gibi başka koşucular da var, ancak sipariş miktarı ve kalitesini karşılamaya gelince, Apple en büyük rakibine ve tüm doğru nedenlerle dönüyor.

iPhone 14 Pro dün piyasaya sürüldü ve sunum sırasında telefonun piyasada başka hiçbir telefonun sunmadığı bir şey sunduğunu fark ettik.

iPhone 14 Pro’nun ekranı parlak… herhangi bir Android telefonda bulunan herhangi bir ekrandan daha parlak, hatta Galaxy S22 Ultra Şu anda satın alabileceğiniz en iyi Android telefon diyebilirim.

iPhone 14 Pro Ekranları 2.000 Nite Kadar Yüksek Olabilir. Hangisi Gerçekten, Gerçekten Parlak

Galaxy S22 Ultra’nın ekranı, 1.750 nit’lik en yüksek parlaklığa ulaşabilir. Ancak, iPhone 14 Pro 2.000 nit’e kadar çıkabilir. Kolayca piyasada bulunan en parlak ekran haline getirir.

250 nitlik bu farkın büyümesinde üstel olmadığını ve çoğu kullanıcının ilk etapta farkı anlayamayacağını da belirtmekte fayda var. Ama yine de Apple’ın piyasadaki en parlak ekranı tanıttığını görmek etkileyici.

Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var ki Samsung Display, Samsung holdinginin bir parçası olmasına rağmen, aynı zamanda bağımsız bir işletmedir ve Apple’ın çok sayıda iPhone’u sevkıyatıyla nasıl bilindiğini düşünürsek, Samsung Display için sadece iyi bir iş kararıdır.

Apple’ın isteklerini iPhone 14 Pro ekranıyla karşılar ve sonuçta Samsung’a da yarar sağlar.

Bununla birlikte, Android kullanıcıları için gümüş astar, Galaxy S23 amiral gemilerinin daha da iyi veya aynı ekranlara sahip olacağı ve ilk etapta bunu umursamıyorum.

Ancak, Samsung’u tanımak, aldığınız ekranların daha iyi olacağını bilmekten mutlu olmalısınız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar