Skip to main content

Ad Code

Apple Watch Ultra Teardown, Onu Mükemmel Bir Macera Arkadaşı Yapan Şeyi Açıklıyor

Apple, bu ayın başlarında düzenlediği Far Out etkinliğinde yeni Apple Watch Ultra’yı duyurdu. Amiral gemisi Apple Watch, profesyonel sporculara yönelik öne çıkan özelliğe sahip yepyeni bir tasarıma sahiptir.

Giyilebilir cihaz, maceraya atılan kullanıcıların ilgisini çekebilecek muazzam bir güce ve yeni sensörlere sahiptir. Bugün iFixit, daha büyük pili, geliştirilmiş su geçirmezliği ve çok daha fazlasını öne çıkaran yeni Apple Watch Ultra’nın yıkımını paylaştı.

Apple Watch Ultra Teardown Öne Çıkanlar Zorlu Onarımlar, Daha Büyük Pil, Gelişmiş Su Direnci, Daha Fazlası

Apple Watch Ultra’nın hızlı erişim için arkada dört vidaya sahip olduğu görülebilir.

Bununla birlikte, onarım söz konusu olduğunda giyilebilir cihazlar zorlu olmaya devam ediyor. Arka kasa çıkarıldıktan sonra, su geçirmezliği destekleyen conta da kırılıyor.

Ayrıca, Apple Watch Ultra’nın ekranını değiştirmeniz gerekiyorsa Taptic Engine’in yanı sıra pili de çıkarmanız gerekir. Sonuçta, tüm giyilebilir parçalar parçalara ayrılır.

Apple Watch Ultra Teardown, Onu Mükemmel Bir Macera Arkadaşı Yapan Şeyi Açıklıyor
Apple Watch Ultra Teardown, Onu Mükemmel Bir Macera Arkadaşı Yapan Şeyi Açıklıyor

Gözden geçirme videosunda Apple Watch Ultra’nın 542 mAh pil ile donatıldığı görülüyor. Buna karşılık, Apple Watch Ultra, Series 8’in 308 mAh kapasitesinden yüzde 76 daha büyük bir pile sahip.

Yıkım ayrıca, daha yüksek sesli telefon görüşmeleriyle sonuçlandığı bilinen daha büyük hoparlör kurulumunu da gösteriyor. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki sökme videosuna göz atın.

Apple Watch Ultra çok yetenekli bir cihazdır ve maceracılar ve profesyonel sporcular için en iyisidir. Giyilebilir cihaz ayrıca acil durumlarda Siren işleviyle birlikte gelir.

Bunun dışında yeni sıcaklık sensörü su altındaki sıcaklığı algılayabiliyor. 49 mm titanyum kasa ve düz ekran ile sağlam bir tasarıma sahiptir. Standart modellerden farklılaşan bir diğer unsur ise yeni parlak turuncu renkli Action Button.

Hepsi bu kadar arkadaşlar. Daha fazla ayrıntı mevcut olduğunda, yıkımla ilgili daha fazla ayrıntı paylaşacağız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar