Skip to main content

Ad Code

Samsung’un Galaxy S23 Lansman Tarihini Geri Aldığı Söylentileri

Galaxy S23 daha önce bildirildi şubatın ilk haftası başlayacak, ancak öngörülemeyen koşullar nedeniyle Samsung’un açıklamayı ertelediği söyleniyor. Koreli dev, yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonlarının fiyatlandırması konusunda da kararsız görünüyor ve tüketiciler için birçok üst düzey alternatif mevcut olduğundan, şirketin kararında dikkatli davranması gerekiyor.

Galaxy S23, Şubat ortasında veya sonunda piyasaya sürülebilir; Samsung şu anda bir fiyat etiketine karar vermedi

Güncelleme, @TheGalox tanıtıcısından da tanınabilen Anthony tarafından Twitter’da sağlandı. Samsung’un bu fiyatlandırma muamması nedeniyle Galaxy S23 lansmanını kasıtlı olarak geciktirmesi mümkündür. Yaklaşan üç modelin tümü internete sızdırıldı ve 2023 için Samsung’un amiral gemisi teklifinin dış kabuğunu değiştirmek için çaba sarf etmediğini ortaya koydu.

Görünümde çok az değişiklik olduğunu veya hiç değişiklik olmadığını varsayarsak, Samsung’un herhangi bir Galaxy S23 modeli için daha yüksek bir fiyat talep etmesi pek mantıklı değil.

Aslında yaklaşımımız, temel Galaxy S23’ü gelişmekte olan pazarlarda son derece rekabetçi hale getirmek için mümkün olduğunca düşük bir fiyata fiyatlandırmak olacaktır. Samsung daha sonra Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra için daha yüksek ücret alabilir, çünkü her ikisinin de daha fazla yükseltme ile gelmesi planlanıyor ve bu da oldukça büyük bir gelir sağlıyor.

Tüm Galaxy S23 modelleri aşağıdakiler gibi benzersiz özelliklere sahipse Samsung, müşterilerinden daha yüksek bir fiyat talep edebilir.

Şimdiye kadar, Galaxy S23 Ultra, daha fazla kamera, daha büyük bir pil ve diğer yükseltmelerle birlikte yalnızca bir buhar odası soğutucusuna sahip olacak tek sürümdür ve bu, Samsung’un bu amiral gemisine geçiş için müşterilerinden daha fazla ücret alması durumunda tamamen mantıklıdır.

Umarız, şirket resmi olarak Galaxy Unpacked lansman tarihini açıklamadan önce fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi sahibi oluruz, bu nedenle daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar