Skip to main content

Ad Code

Galaxy S23 Ultra’nın Pili Görüntülendi, Pil Kapasitesini Onayladı

Bir süredir duyuyoruz ki, Galaxy S23 Ultra 5.000 mAh pil getirecek, sayı geçen yılki Galaxy S22 Ultra’ya göre değişmeyecek, ancak yeni yonga seti ve yazılım sayesinde verimlilikte de iyileştirmeler olacak. Şimdi, güvenilir bir kaynağın pilin bir resmini bizimle paylaştığı için onayımız var.

Galaxy S23 Ultra’nın pilinin fotoğrafını paylaşan kişi, bunun Samsung’un bir sonraki büyük olayına girecek olan pil olduğunu iddia ediyor ve pilin kendisinde 5.000 mAh belirtilmese de, kaynak pil kapasitesinin böyle olacağını iddia ediyor. Görüntü, bir sertifika veri tabanından alınmış gibi görünüyor ve durum buysa, telefonların resmi lansmanı için yolda olduğunu söylemek güvenli.

Galaxy S23 Ultra'nın Pili Görüntülendi, Pil Kapasitesini Onayladı
Galaxy S23 Ultra’nın Pili Görüntülendi, Pil Kapasitesini Onayladı

Hızlı şarj hızına gelince, Samsung’un Galaxy S22 Ultra’da 45W yerine 25W hızlı şarja geri dönebileceğine dair söylentiler var ancak Samsung’un sertifikasyon sırasında daha düşük watt’lı bir şarj cihazı kullandığı bilindiği için bu doğrulanmadı. Ve Galaxy S23 Ultra 45W şarja sahip olmalıdır.

Galaxy S23 Ultra, güncellenmiş bir yonga seti, yeni bir kamera sensörü ve biraz iyileştirilmiş bir tasarımla şimdiye kadar yalnızca kademeli bir yükseltme olacak şekilde şekilleniyor.

Dürüst olmak gerekirse, bu iyi. Galaxy S22 serisinin tasarımı mükemmele yakın ve herhangi bir büyük değişiklik, tamamen farklı bir tasarım yönüne gitmeyi gerektirecek. Genel olarak akıllı telefon tasarımı bir platoya ulaştı ve bu tamamen iyi, çünkü büyük değişiklikler yerine katı iyileştirmelerle tamam olmaktan çok daha fazlasıyız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar