Skip to main content

Ad Code

iPhone 14 Plus, Son İnceleme Özetinde Daha Büyük Ekranı, Gün Boyunca Pili, Etkileyici Kamera Yükseltmeleri ve Daha Fazlasıyla Övgü Aldı

Apple, bu yıl ‘mini’ sürümden kurtuldu ve iPhone 14 Pro Max’in panel boyutuyla eşleşen (ancak eksik olan) büyük bir 6,7 inç LTPS OLED ekrana sahip iPhone 14 Plus şeklinde oldukça büyük bir yedek tanıttı.

Gözden geçirenler ve YouTuber’lar, bu sürümü birçok nedenden ötürü övdüler ve fiziksel boyutuyla ilgili çok şey var, bu yüzden bu inceleme toplamasına daha ayrıntılı bir göz atalım.

iPhone 14 Plus’ın normal iPhone 14’e kıyasla termal yönetimine övgüde bulunurken, müşterilerin artık büyük ekranlı bir iPhone’da daha az harcama yapma seçeneğine sahip olduklarını da belirtiyor.

“Artık seriye biraz daha büyük bir temel iPhone eklenmesinin bir oyun değiştirici olmaktan uzak olduğunu biliyorum. Ancak, iPhone 14 Plus’ın piyasaya sürülmesi, dizilişi gerçekten tamamlıyor. Daha önce, büyük ekranlı bir iPhone istiyorsanız, fiyatı 1000 doların üzerinde olan Pro Max modelini almaktan başka seçeneğiniz yoktu. Ancak 14 Plus ile, istemeyebileceğiniz veya ihtiyaç duymayabileceğiniz lüks özellikler için ödeme yapmak zorunda kalmadan aynı boyutta ekrana sahip olabilirsiniz. Bir bonus olarak, termal yönetimi standart modelden bile daha iyidir, bu nedenle neredeyse hiç terli eller için endişelenmenize gerek kalmaz.”

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar