Skip to main content

Ad Code

Google Pixel Watch, Gerçekten Eski Bir Yonga Seti ile 349,99 Dolardan Başlayacak

Google’ın donanım etkinliği o kadar uzakta değil ve şirket, Pixel 7 serisini tanıtacak.

Gelecek cihazlar hakkında neredeyse her şeyi bildiğimiz için, bu yazıyı yazarken, gelecek cihazlar hakkında çok fazla sorumuz yok.

Yine de Pixel Watch hakkında bazı yeni bilgilere sahibiz ve Google’ın akıllı saati için işler iyi görünmüyor.

Daha önce Pixel Watch’ın 399,99 $ olan hücresel modelle rekabetten daha pahalıya mal olacağını bildirmiştik.

Başka bir kaynak sayesinde fiyat doğrulandı ama şimdi kaynak bize Bluetooth/Wi-Fi fiyatının fiyatını verdi ve bu model 349,99 dolardan başlayacak.

Piyasadaki Zorlu Rekabete Rağmen Google’ın Neden Piksel İzleme İçin Premium İstediğinden Emin Değiliz

Google Pixel Watch, Obsidyen bant, Gümüş/Tebeşir ve Altın/Hazel ile Siyah bir kasada sunulacak. Ancak, hücresel model Siyah/Obsidyen, Gümüş/Kömür ve Altın/Hazel renklerinde sunulacak.

Google Pixel Watch, Gerçekten Eski Bir Yonga Seti ile 349,99 Dolardan Başlayacak
Google Pixel Watch, Gerçekten Eski Bir Yonga Seti ile 349,99 Dolardan Başlayacak

Pixel Watch’un önümüzdeki ay çıkacağını görmek kesinlikle heyecan verici olsa da, bu saatin neden piyasadaki bazı önde gelen akıllı saatlerden daha pahalı olduğunu merak etmemize neden oluyor.

Örneğin Galaxy Watch 5’i alın, 40 mm için 279 dolardan ve 44 mm için 309 dolardan başlıyor. Bu saatler, safir kristal, WearOS 3, çok günlü pil ömrü ile birlikte gönderildikleri için aslında birinci sınıftır.

Pixel Watch’ın resmi özelliklerine sahip olmasak da, 2018’de piyasaya sürülen bir çip kullanıyor ve ayrıca daha küçük bir pile sahip, bu da Google’ın yapmaya çalıştığı duruma yardımcı olmayacak.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise Pixel Watch’ın Avrupa’da ABD’ye göre nasıl daha ucuza geleceğine dair söylentilerin dolaşıyor olması, durumun böyle olmadığını teyit etmek isteriz.

Google akıllı telefon pazarında bir adım atmaya çalışıyorsa, pazar bir doygunluk noktasına ulaştığı için çok şey yapması gerekeceğini ve Google’ın sadece standartların altında bir teklif yayınlayıp çalışmasını bekleyemeyeceğini söylemek güvenlidir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar