Skip to main content

Ad Code

Google Pixel 7 Pro Teknik Özellikler Sayfası Çok Küçük Değişiklikler Gösteriyor

Piksel 7 seri resmi sürümden çok uzak değil ve şu anda yaklaşmakta olan cihazlar hakkında iyi bir bilgi yığını duyuyoruz, en son sızıntı bize telefonun masaya ne getireceği ve elimizdeki özellikler hakkında bir fikir veriyor. Telefonun Pixel 6 Pro’dan çok farklı olmadığını ve bu, isteyebileceğinizden biraz daha hayal kırıklığı yaratabilir.

Yogesh Brar, yaklaşmakta olan Pixel 7 Pro’nun belirgin bir özellik sayfasını paylaştı ve aldığımız bilgilere dayanarak, Tensor G2 yonga setinin yanı sıra Pixel 6 Pro’da bulunana çok benzeyen bir telefona bakıyorsunuz.

Pixel 7 Pro, Pixel 6.5 Pro’dan Çok Daha Fazla Hissediyor

Aşağıdaki tweete bakabilirsiniz.

Brar tarafından paylaşılan bilgilere göre Pixel 7 Pro, Pixel 6 Pro’dan pek farklı değil. 6.7 inç QHD+ AMOLED LTPO ekran, 12 gig RAM, 128/256 gig depolama ve 5.000 mAh pil alıyorsunuz. Ancak, belirtilmemiş kablosuz şarj hızının yanı sıra yalnızca 30W hızlı şarja bakıyorsunuz.

Optik cephede, Google Pixel 7 Pro, 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş kamera ve 48 megapiksel telefoto kamera ile gelecek. Ön tarafta ise 11 megapiksellik bir kameranız olacak.

Pixel 7 Pro, kablosuz şarj desteğiyle birlikte bir Titan güvenlik yongası olan Android 13’ü de sunuyor. Diğer yazılım eklemeleri hakkında bir bilgi yok, ancak Google’ın masaya ne getirdiğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Ek olarak, telefon geçen yıl olduğu gibi yaklaşık 899 dolara mal olabilir. Ancak telefonun masaya ne getirdiğini ve rekabete karşı nasıl rekabet ettiğini bekleyip görmemiz gerekecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar