Ana Sayfa / İnternet / Yeni Microsoft Edge
InPrivate Bing'i, Arama'yı gerçekten gizli tutar
InPrivate Bing'i, Arama'yı gerçekten gizli tutar

Yeni Microsoft Edge

Büyük ek, Microsoft’un ‘yeni’ Edge veya ‘sonraki’ Edge olarak adlandırdığı şey: tarayıcının yeni bir logoya sahip Chromium tabanlı bir sürümü. Bu yılın başlarında duyurulan yeni Edge tarayıcısı taze ve hızlı hissediyor. Mehdi, 15 Ocak 2020’de yayınlanacak son sürüm ile Ignite’da yayınlanacak bir adayın yayınlanacağını söyledi. Edge’in gelişimi Windows’tan ayrıldı, böylece Edge’in yeni sürümleri kendi zaman çizelgesinde yayınlanacak. Microsoft’un hedefi, “önemli olan her platform” için dört ila altı haftada bir yeni sürümlerle Google’la tanışmak ve hatta engel olmaktır, dedi Mehdi: Android, iOS, MacOS, Windows 7 ve Windows 10.

Yeni PC’ler, bir noktada, yeni Edge ile önceden yüklenecektir. Microsoft, mevcut PC’lerin nasıl ele alınacağını tam olarak belirtmedi, ancak birinin diğerinin yerini alacağı anlaşılıyor.

Mehdi, “ Ocak ve Mart ayları arasında, masaüstünde insanların Edge’ini yükseltip yükseltemeyeceğimizi görmek için çok fazla test yapacağız” dedi. “İşte plan. Bazı testler yapacağız ve tıpkı Windows güncellemeleri gibi, bunu düzeltmeye çalışacağız. ”

Ignite’da Microsoft, bu yılın başlarında Build’da sergilediği Koleksiyonlar sergiledi. Koleksiyonlar, bir dizi web sayfasını veya metni bir Koleksiyona yer imlerine eklemenizi sağlar. Bununla ilgili ilginç olan şey, üç nokta menüsünü kullanarak dışa aktarmanız durumunda meta veriler (ad, fiyat, derecelendirme vb.) İzleme veya karşılaştırma amacıyla otomatik olarak bir e-tabloya biçimlendirilebilir.

Geçerli Microsoft Edge gibi, Internet Explorer için tasarlanan eski siteler bir sekmede görüntülenebilir.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir