Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana Sayfa Microsoft Windows yazılım incelemeleri Yan bebeğim yan (Nero 7 Premium 7.0.1.2)

Yan bebeğim yan (Nero 7 Premium 7.0.1.2)

- Advertisement -

Yan bebeğim yan (Nero 7 Premium 7.0.1.2)
Yan bebeğim yan (Nero 7 Premium 7.0.1.2)

Yanmayı seven tüm Pyroslar için

Bu ikinci gözden geçirme, öncelikle Nero’nun ana ‘Burning’ işlevlerine odaklanacak. Nero 7 Premium ile elma ağaçtan çok uzağa düşmez. Pek çok yükseltmeyle, herhangi bir dosya formatını yazmak hâlâ çocuk oyuncağı. Çok daha fazla CD almaya hazır olun.

Nero nelerden yapılmıştır:

Nero Smart Start? Depolanan bilgilerin bu merkezi merkezi, Nero içindeki herhangi bir uygulamaya erişmenizi sağlar. Tüm ses, video, yedekleme ve kayıt görevlerinin başlangıç ​​noktasıdır. Buradan ‘Favoriler’ menüsünden kendi tercihlerinizi özelleştirebilirsiniz.

SmartStart son derece özelleştirilebilir olup, hangi özel Yazma uygulamasıyla yakmak istediğinizi seçmenize olanak tanır. Ses CD’lerini yazmak için SoundTrax’i kullanmak gibi belirli amaçlar için yazma programları belirtebilirsiniz veya yazmak istediğiniz genel bir işiniz varsa, devam edin ve onu doğrudan Nero Express’e gönderin.

Bir sihirbaz gibi ayarlandığından arayüzün anlaşılması her zaman kolaydır. Tek yapmanız gereken, işi bitirene kadar sonraki düğmeye basmaya devam etmek. Keşke hayattaki diğer şeyler de bu kadar kolay olsaydı.

Dışarıdaki müzik bağımlıları için bir ziyafete hazır olun. Nero’nun SoundTrax’ının görünüşünü ve hissini beğendim. Pek çok seçeneğe sahip başka bir basit arayüz elde edersiniz. Çok kanallı bir proje oluştururken, size ne kadar alan ayrıldığını, orada hangi şarkılara sahip olduğunuzu ve bunları nasıl karıştırabileceğinizi/kesebileceğinizi/fadeleyebileceğinizi/ ve profesyonel bir ses miksajı oluşturmak için bunları nasıl birbiriyle çarpıştırabileceğinizi görmenizi sağlar. evde yapabilirsin

SoundTrax ayrıca size 5.1’deki aynı seçeneklerle CD miksajları, çok kanallı stereo projeleri, 5.1 surround projeleri (ayrık kanal ve otomatik LFE seçenekleriyle) ve surround 7.1 projeleri yapma seçenekleri sunar. Yalnızca ses içeren projeler için iyi bir yazma arabirimidir. Diğer seçenekler, LP kayıtlarınızı CD’lere veya teyp kayıtlarınızı CD’ye aktarmanıza izin veren ST Sihirbazını içerir.

SmartCenter’ın basitliğine ve estetiğine gerçekten ihtiyaç duymayan, teknik olarak daha ileri düzey kullanıcılar için, göze hoş gelen şeyleri atlayabilir ve herhangi bir görsel, işitsel veya diğer türde proje oluşturmak için doğrudan cesur yaklaşıma atlayabilirsiniz.

Nero Core, yazma işlevlerinin çoğu için temel araçtır. Bu uygulama size şunları yazma seçeneği sunar: ISO’lar, Ses CD’leri, bilgi CD’leri, Video CD’ler, Süper Video CD’ler, miniDVD’ler, Önyükleme diskleri, hibritler, UDF.ISO’lar ve daha fazlası. Şahsen sunulan toplam seçeneklerin yaklaşık üçte birini kullanıyorum.

Oynamak o kadar eğlenceli değil ama konu ne istediğinizi bilmek olduğunda bir işi bitirmenin hızlı bir yolu.

İstediğinizi elde etmek söz konusu olduğunda, Nero müşterilerine gereğinden fazlasını sunar. Nero Recode2 ile herhangi bir güçlük çekmeden turta yakmanın keyfini çıkarırsınız. Sadece gerçekten ne yapmanıza izin verildiğini okuduğunuzdan emin olun. Nero, “kopyalamaya karşı korumalı olmayan DVD’leri” yeniden kodlamamıza izin verildiğini bize hatırlatacak kadar nazikti.

Herhangi bir DVD’yi DVD’ye yeniden kodlama ve dahil edilen istenmeyen altyazıları çıkarma veya istenmeyen video içeriğini kaldırma seçeneklerine sahip olursunuz. Ayrıca bir ana filmi DVD’ye yeniden kodlayabilir, bir DVD’yi yeniden oluşturabilir ve son olarak herhangi bir DVD’yi veya filmi bir MPEG-4 dosya türü olan Nero Digital’e yeniden kodlayabilirsiniz.

Recode2’nin izlenecek yolu, eğitimli bir maymunun takip etmesi için yeterince kolaydır. Ancak endişelenmeyin, eğitimli bir maymun olmasanız bile, yine de kodlayıcıyı nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Nero Vision, piyasadaki en eğlenceli video düzenleme programlarından biri olmalı. Yalnızca düzenleme için kullanılmaz, Vision bir Video/Süper Video CD’si oluşturmanıza, filmler ve slayt gösterileri yapmanıza olanak tanır. Ancak bence en yararlı yanı, videodan sabit sürücünüze görüntü yakalamanıza izin vermesidir.

Bence bu, Nero Express ile birlikte Nero’nun sunduğu en pratik şeylerden biri. O an izlemeye vaktiniz olmayan bir programı kaydediyorsunuz, bu yüzden devam edin ve aynı program içinde bir CD/DVD’ye yazdırın. Gerçekten çok pratik.

Son olarak, pastanın üzerindeki kremaya geldik. Nero Ekspres. Herhangi bir yanan proje söz konusu olduğunda en kolay ve güvenilir uygulamalardan biridir. Video kaydından sese, video ve sese kadar her göreve uyarlanabilir. Veri dosyalarını ses dosyalarıyla, video dosyalarını veri dosyalarıyla yakalayabilir, kesebilir ve karıştırabilirsiniz. ve benzeri?

Bu, Nero 7 Premium’un daha derinlemesine kapsamını tamamlıyor. Şimdi nihai sonuçlar.

İyi

Hala hızlı, hala kolay ve daha da iyi. Yanma söz konusu olduğunda, gerçekten Nero döneminden daha iyi olamazsınız. Bu paket, kullanımı kolay video, ses ve veri yazma uygulamaları içerdiğinden harikadır.

Kötü

Bu uygulamaların birçoğunun işlevselliğiyle örtüşüyormuş gibi hissediyorum. Express ile belirtilenleri açmadan aşağıdaki video, veri veya ses yakma işlemlerinden herhangi birini yapabilirsiniz. Uzmanlığın ne anlama geldiğini anlasam da, Express muhtemelen yapacağınız hemen hemen her işi kolaylıkla halledebilir.

Doğrusu

Nero premium 7 harika bir genel pakettir. Neredeyse her yanma yönü için uygulamaları vardır. Biraz pahalı olmasına rağmen, genel olarak kullanıcının ihtiyaçlarına açık kalırken, belirli kullanımlar için inanılmaz uygulamalar içerdiği için iyi bir nedeni var.

RELATED ARTICLES

Spotify İncelemesi: Milyonlarca Şarkı Parmaklarınızın Ucunda

İNCELEME BİLGİSİ Uygulama: Spotify 1.2.0.1165 İncelendi:15 Aralık 2022 11:41 UYGULAMA ÖZELLİKLERİ Geniş ve sürekli genişleyen bir müzik kitaplığı Dinleme cihazları arasında zahmetsizce geçiş yapın Dinleme alışkanlıklarınıza...

Rufus İncelemesi: Beğenilen ve Güvenilir Medya Oluşturma Aracı

İNCELEME BİLGİSİ Uygulama: Rufus 3.21 İncelendi:12 Aralık 2022 07:19 UYGULAMA ÖZELLİKLERİ Sadece birkaç adımda önyüklenebilir bir USB kurulum kiti oluşturun USB sürücülerini biçimlendirmek için hızlı bir...

HandBrake İncelemesi: Kapsamlı Bir Açık Kaynak Video Dönüştürücü Paketi

İNCELEME BİLGİSİ Uygulama: HandBrake 1.5.1 İncelendi:28 Aralık 2022 11:43 UYGULAMA ÖZELLİKLERİ Kapsamlı video sıkıştırma işlevleri Çok sayıda video dönüştürme özelliği Daha verimli iş akışları için hızlı...

Most Popular

Windows 11 Moment 2, UI Özelleştirme Uygulamalarını Bozuyor

Windows 11 Moment 2 artık indirilebilir ve birçok yeni özellik ve iyileştirmeye ek olarak, yeni sürümde büyük bir hata da var gibi görünüyor. Bazı üçüncü...

Windows 11 Moment 2 Güncellemesi Nasıl İndirilir?

Moment 2, Windows 11 için mevcut olan en yeni iyileştirme paketidir ve Not Defteri'nde sekme desteği, Ekran Alıntısı Aracı'nda video kaydı ve görev çubuğunda...

Samsung Telefon Sahipleri Windows 11’de Yeni Özellikler Alıyor

Android'in Windows 11'de kendini evinde gibi hissettiğini bir süredir biliyorduk, ancak Moment 2 güncellemesinin yayınlanması bu deneyime ek iyileştirmeler getiriyor. Bunların çoğu Samsung telefon kullanıcılarına...

Windows 11 Artık iPhone’larla Eşleşebilir, Mobil Özellikleri Masaüstüne Getirebilir

Windows 11 ve Android zaten en iyi arkadaşlar ve hepsi Phone Link uygulaması sayesinde. Yazılım son birkaç yılda önemli ölçüde gelişti ve artık masaüstünde yalnızca...

Recent Comments