Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana Sayfa Microsoft Windows yazılım incelemeleri WYSIWYG Web Builder 2.6.2 inceleme

WYSIWYG Web Builder 2.6.2 inceleme

- Advertisement -
- Advertisement -

WYSIWYG Web Builder 2.6.2 inceleme
WYSIWYG Web Builder 2.6.2 inceleme

ÖNEMLİ İNCELEME BİLGİSİ
UYGULAMA ÖZELLİKLERİ
  • HTML bilgisine gerek yok!
  • HTML nesnelerini sürükleyip bırakın: Metin, Çizgiler, Görüntüler, Seçim Çerçeveleri ve Tablolar.
  • Eylemler, gizli alanlar vb. dahil olmak üzere formlar oluşturmak için form yerleşimi nesnesi.
  • Form alanlarını destekler: Editbox, TextArea, Checkbox, Radiobutton, Combobox ve Button.
  • Zengin metin desteği: metin nesnesi farklı yazı tipleri, renkler, bağlantılar ve boyutlar içerebilir.
  • Her nesne için özel HTML ekleme seçeneği (Etiketten Önce, Etiketin İçinde, Etiketten Sonra).
  • Özel HTML nesnesi.
  • Komut dosyası oluşturma nesnesi (VbScript ve Javascript).
  • ActiveX, JAVA, Flash, Windows Media player, Quicktime ve diğer Eklenti desteği.
  • Yerel sürücüye veya bir FTP sunucusuna yayınlayın.

Pablo Software Solutions’ın WYSIWYG Web Builder 2.6.2’sine bir göz atın

Daha önce hiç WYSIWYS (What-You-See-Is-Ne-You-Get) web sitesi oluşturucu kullanmamış veya HTML, XML veya XHTML ile çalışmak için çok zamanı olan bir kişiden dürüstçe bir fikir verebilirim gibi hissediyorum. yeni başlayanlar için tasarlanmış bir programla çalışmanın gerçekten nasıl bir şey olduğunun gözden geçirilmesi. WYSIWYG, biten sayfanın tam olarak belirli bir programda tasarlandığı şekilde görüntüleneceği anlamına gelir. Temel olarak sıfırdan bir web sitesi oluşturan Web Builder 2.6.2, HTML’yi hiç öğrenmeden işaret edip tıkladığınızda HTML (Köprü Metni İşaretleme Dili) etiketleri oluşturur.

Kurulum/Yükleme

WYSIWYG Web Builder 2.6.2, Pablo Software Solutions tarafından oluşturulmuş ve ana odak noktalarının akıllarında tek bir şey olduğu bir üründür : her şeyin indirilmesi ve kurulmasının yeterince kolay olduğu kullanıcı dostu olma. Yalnızca 1.01 MB kadar yer kaplayan bu güçlü program, kullanılan alan miktarı söz konusu olduğunda makinenize acır. Programın kendisi açılıp incelendikten sonra ilginçleşiyor.

Basit bir WYSIWYG’den daha fazlası

Web Builder 2.6.2’yi test ettiğimde, tek seferde HTML siteleri oluşturduğunu iddia eden bir programla kafamın karışmasını, sinirlenmeyi ve çoğunlukla sıkılmayı ciddi olarak bekliyordum, ancak Web Builder 2.6.2’nin talepleri aştığını söylemeliyim. hatta kendileri için ayarladılar.

Kendini HTML kodunun inceliklerine tamamen kaptıracak bilgi birikimine sahip olmayan ortalama bir PC kullanıcısına yönelik bir ürün yarattılar. Herkesin ziyaret edebileceği erişilebilir, profesyonel ve estetik bir site yapmak herkes için mümkün hale getirildi.

Web Builder 2.6.2, onu yeni ve deneyimli tüm kullanıcıları için zahmetsiz ve yönetilebilir hale getirmeyi başarıyor. Sayfa Özellikleri sekmesinden başlayarak, sayfa başlığı, arka plan görüntüsü/rengi, metin renkleri ve sayfa boyutları gibi şeyler belirtilebilir.

Bunların dışında, atfedilen alanlara metin, resim ve gerçek zamanlı film dosyaları eklenebilir. Aşağıdaki URL’lerden herhangi birine, kişisel dosyalara, e-posta adreslerine ve hatta yeni bir pencereye bağlantı eklenebilir. Bir satır HTML kodu bilmeden her şey mümkündür.

Metin, çizgiler, resimler, betikler (doğrudan program içinde düzenlenebilir), kayan yazılar ve tablolar gibi HTML nesnelerinin sürükleyip bırakılması, kodlanmış bir sitede bulunan hemen hemen her şeyin oluşturulmasını mümkün kılar.

Güncellemeler/Özellikler

Genel olarak, Web Builder hem küçük hem de büyük ince ayarlarla selefine oldukça benziyor. Tüm bu değişikliklerin en büyüğü ve en kullanışlısı, mevcut bir ana sayfayı içe aktarma ve düzenlemeye yönelik yeni yetenek olmalıdır. Web Builder özel olarak bir HTML oluşturucu olarak tasarlandığından, bunun gibi programlar genellikle diğer HTML sayfalarını düzenleme olanağı sunmaz*. Birçok iyileştirmeden sadece birkaçı olan diğer ‘kenarlık’, ‘stil’ ve ‘katman menüsü’ seçeneklerinin yanı sıra, daha iyi içe aktarmaya izin veren çeşitli nesneler için güncellenmiş ve geliştirilmiş HTML kodu oluşturma ile birkaç başka avantaj da geldi.

*HTML’yi içe aktarmayla ilgili önemli notlar:

– Web Builder, mevcut bir sayfanın içeriğini işleyerek HTML’yi içe aktarır ve ardından düzeni Web Builder’ın dahili nesne biçimine dönüştürmeye çalışır. – İçe aktarma özelliği şu anda yalnızca metin, resimler, form öğeleri ve gövde niteliklerini (bağlantı renkleri, arka plan resimleri, meta etiketler) içe aktarır. Tablolar, betikler, stil sayfaları ve multimedya bileşenleri içe aktarılmaz. Ancak çoğu durumda bu, başlamanız için yeterince iyidir.

– Web Builder stil sayfalarını ayrıştırmaz, bu nedenle bazı durumlarda metin orijinal sayfadan farklı görünebilir. – Web Builder şu anda çerçeve kümelerini desteklemiyor. Çerçeve kullanan bir web sayfasını içe aktarmak istiyorsanız, tüm sayfaları ayrı ayrı içe aktarmanız gerekir. – Tüm farklı HTML türlerini desteklemek çok zordur. Popüler tarayıcılar bile HTML’yi farklı yorumlayacaktır, bu nedenle mucizeler beklemeyin. Bir sayfa içe aktarılamazsa, muhtemelen Web Builder’ın anlamadığı bir kod içerir ve yine de sıfırdan başlamanız gerekir.

Ana sayfaları düzenleme yeteneği, Web Builder 2.6.2’ye bu türden çoğu programda sunulmayan ek bir avantaj sağlar.

özet

Kullanılabilirlik kolaylığının yanı sıra, çevrimiçi destek sayfası , başkaları tarafından benzer sorunlarla karşılaşılmış halka açık bir forum sunar. Aranacak güncel bir 1-800 numarası yok, ancak çoğu kullanıcının nette çözüm bulması gerekiyor.

Bu program çoğunlukla sıfırdan web siteleri oluştururken güvenilirdir, ancak internetten bazı web sitelerini içe aktarma konusundaki yeteneklerini geliştirmesi gerekir (ancak Web Builder’ın bir HTML düzenleyici değil, bir HTML oluşturucu olduğu konusunda kullanıcıları uyarır).

Genel olarak, bu program HTML bilmeyen ancak vizyonunu internette gezinen milyonlarla paylaşmak isteyen herhangi bir kullanıcı için kullanışlıdır. Web Builder 2.6.2, onu kullanan herkesin kodlama hakkında fazla bir şey bilmeden kendisini kendi kişisel yöntemiyle ifade etmesini mümkün kılar. Yalnızca 14,95 ABD Doları olan tam sürüm için, aynı mükemmel kaliteyi ticari bir lisansla, rahatsız edici ekranlar olmadan, ‘Şununla Oluştur’ logosu olmadan, ekstra gezinme çubuğu düğmeleriyle, kurulum programıyla ve gelecekteki sürümlere ücretsiz yükseltmelerle elde edebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bunlar ASAP İndirmeniz Gereken Windows 11 Güncellemeleridir

Microsoft'un Aralık 2022 Salı Yaması döngüsü bu hafta gerçekleşti ve söylemeye gerek yok, Windows 11 de kendi güncellemelerini aldı. Windows 11'in zaten 22H2 sürümünde olduğu...

Ayaşlı ve KiracılarıMemduh Şevket ESENDAL

AYAŞLI VE KİRACILARIYazar,İbrahim efendinin(Ayaşlı) evinde bir oda kiralar.Soluk benizli bir kızın yardımıyla eve yerleşir.Kızın ismi Halide’dir .Daha sonra bu kızın evin hizmetçisi olduğunu farkeder....

Google, Spam ve Kötüye Kullanımı Önleme Rehberini Güncelliyor

Web sitesi sahipleri için hoş bir güncellemede Google, Google Arama Merkezi'ndeki spam ve kötüye kullanım kaynak merkezinde net değişiklikler yaptı. En büyük güncellemeler, kötüye kullanımı...
- Advertisment -

POPÜLER YAZILAR

Pixel Saatinizi Her Ne pahasına olursa olsun Koruyun, Çünkü Google Onu Sizin Yerinize Tamir Etmeyecektir

Google, Pixel Watch'unuzun ekranı kırılırsa tamir edilemeyeceğini doğruladı. Bunun nedeni, şirketin resmi olarak saatin yedek ekranlarını satmaması ve şu anda işleri onarmak için üçüncü...

Galaxy S24 Ultra, Samsung’un Cihazdan Çıkardığı İddiasıyla 10x Optik Yakınlaştırmanın Sonunu İşaretleyebilir

Galaxy S24 Ultra rahatlıkla gelecek yılın en iyi akıllı telefonlarından biri olacak ve bu kesin. Samsung'un her yıl cihazlarıyla sayı yapma alışkanlığı var. Bu yıl,...

iPhone 15 Ön Siparişleri Artık 799 Dolardan Başlayarak 1.599 Dolara Kadar Başlıyor

Apple, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde değil, dünya çapında 40'tan fazla ülkede dört iPhone 15 modelinin tamamı için resmi olarak ön sipariş almaya başladı. Bilmeyenler için,...

Intel 14. Nesil Core i9-14900K, Core i7-14700K, Core i5-14600K CPU’lar Kanadalı Perakendeci Tarafından Listelendi, Maliyeti Yalnızca 13. Nesle Göre %3 Daha Yüksek

Kanadalı Perakendeci, PC-Kanada Intel'in 14. Nesil Core i9-14900K, Core i7-14700K ve Core i5-14600K CPU'larını ön fiyatlarla listeledi. Kanadalı Perakendeci Tarafından Listelenen Intel 14. Nesil CPU'lar:...