4 C
Ankara
Salı, Nisan 20, 2021
Ana Sayfa Windows Windows 10 Windows 10'da güncellemeleri yönetme

Windows 10’da güncellemeleri yönetme

- Advertisement -
[dropcap]W[/dropcap]indows 10 teklifler size en son güncellemeleri sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışan cihazınızı tutmak için olsun ne zaman ve nasıl seçim. Eğer önerilen güncelleştirmeleri almak için hazır değilseniz, y ou geçici indiriliyor ve kuruluyor onları durdurmak için tercih edebilirsiniz. In Windows 10’a, sürüm 1903 (veya üstü), , Windows Pro 10, sürüm 1809 veya Windows 10 Kuruluş, sürüm 1809 :
  • - Advertisement -

    Başlat Başlat Düğmesi > Ayarlar Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik  > Windows Update

  • Birini seçin 7 gün Pause güncellemelerini veya Gelişmiş seçenekler . Ardından, Güncellemeleri duraklat bölümünde açılır menüyü seçin ve güncellemelerin devam etmesi için bir tarih belirtin.

Not: duraklama sınırına ulaşıldığında ter yeniden güncelleştirmeleri duraklatabilir önce, son güncellemeleri yüklemeniz gerekir.

  • Cihaznızın yüklemeden güncellemeleri bitirmek için yeniden başlatmanız gerekecek. Cihazınızı kullanırken meşgulken yeniden başlatmanız istenirse, yeniden başlatmayı daha uygun bir süre için planlayabilirsiniz:
    • Başlat Başlat Düğmesi > Ayarlar Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik  > Windows Update .

    • Yeniden başlatmayı zamanla’yı seçin   ve sizin için uygun bir zaman seçin. Not: Aygıtınızın yalnızca bilgisayarınızı kullanmadığınızda güncellemeler için yeniden başlatılmasını sağlamak için etkin saatler ayarlayabilirsiniz.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60