Ana Sayfa / Donanım / Wi-fi sorunları
Diğer geniş ağ hatalarını düzeltin
Diğer geniş ağ hatalarını düzeltin

Wi-fi sorunları

Kablosuz sorunlarını çözme – Wi-fi sorunları

Nick Peers sizi en sinir bozucu kablosuz aksaklıklardan bazılarında sorun gidermeye yönlendirir.

Sonsuz kablosuz bağlanabilirlik dünyasında, işlerin beklediğimiz şekilde ne sıklıkta çıkmadığı şaşırtıcıdır. Düşen bağlantılar, zayıf sinyaller ve doğrudan internet arızası, insanları ülke çapında aşağı yukarı rahatsız eden sorunlardan sadece birkaçıdır (tüm dünyada aldırmayın).

Bu özellikte, ağ ve internet bağlantılarında (öncelikle kablosuz, aynı zamanda kablolu) sorun gidermek için ihtiyaç duyduğunuz tüm know-how ile size odaklanacağız, ayrıca performansı artırabileceğiniz ve bağlantınızın güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlayabileceğiniz yolları inceleyeceğiz.

Yerel bağlantı sorunlarına bir göz atarak açacağız – sadece bilgisayarınızı etkileyen bu ağ sorunları, izlenecek önemli sorun giderme adımlarının tamamıyla birlikte tamamlanacak.

Ayrıca, sorununuz yönlendiricinizden kaynaklanıyorsa ne yapacağınız konusunda değerli bilgiler edinecek, ayrıca telefonunuzun mobil geniş bantının veya bir tür komşunun yardımıyla (hepsi ödün vermeden) internet bağlantınız kesildiğinde nasıl çevrimiçi olabileceğinizi öğreneceksiniz. güvenliği).

Ayrıca zayıf sinyallerden ağ girişimine kadar Wi-Fi sıkıntılarına bakacağız ve ağ kapsamınızı genişletmek için attığınız adımların çözdüklerinden daha fazla sorun yaratmadığından nasıl emin olacağınızı açıklayacağız. Windows PC’ler veya diğer bilgisayarlar arasında olsun, dosya ve yazıcı paylaşımı ile ilgili sorunları çözme kılavuzu ile bitireceksiniz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir