Uçak İzleme Sistemleri Nasıl Çalışır?

By | 23 Eylül 2021

Uçaklar, sırf ne yapmak için son derece yüksek standartlarda tutulur. Bu kadar çok şeyden sorumludur ve taşıması gerekenleri yurt içinde ve yurt dışında vb. taşımak için muazzam bir kapasiteye sahiptir.

Uçak motorları bir uçağın en pahalı parçasıdır ve milyonlarca dolara mal olabilir. Bu nedenle, aşırı pahalı onarımlardan kaçınmak için birçok farklı sensör tipi aracılığıyla sürekli olarak izlenmesi kritik önem taşır.

İzleme sistemleri

İzleme sistemleri, verileri toplar ve inceleme için iletir ve eylem gerekliyse gerçekleştirilecektir.

Motorun uzun uçuşlara götürülmesi nedeniyle onarımlar zaman alıyor. Bu, aynı zamanda pahalı bir süreç olan bir yedek motorun getirilmesini gerektirecektir.

JP Instruments 1986’dan beri piyasada ve mükemmel kalitede izleme sistemleri sağlıyor. Aynı zamanda kurucusu olan CEO, uçaklarla çalışan bir makine mühendisiydi ve aynı zamanda test mühendisi olarak da çalıştı.

Kendi uçağı için ilk tarayıcı sistemini yarattı. Bu şirketin ürünlerine yönelik web sitesi, faydalı bilgiler, müşteri incelemeleri, geniş bir ürün yelpazesi ve çok daha fazlasıyla doludur. Sadece izleme sistemlerinden genişlediler ve şimdi başka bir güvenilir ve uygun maliyetli uçak parçaları serisine sahipler. Elektronik Veri Yönetim Sistemleri, Yakıt Göstergeleri, Dijital EGT Göstergesi ve GPS hareketli haritalar.

Web sitesi, teknik desteğinin bir parçası olarak birçok ürünü için video eğitimlerinin yanı sıra bir bilgi tabanı, kılavuzlar ve yazılım indirmeleri sağlar.

Her ürün, ek bilgi sağlamaya yardımcı olmak için müşteri incelemelerinin yanı sıra ayrıntılı bir genel bakışa sahiptir. Siteyi incelemeden önce hiçbir bilginiz olmasa bile, bir ürün söz konusu olduğunda neye baktığınızı gerçekten anlayabilirsiniz.

Uçak Motoru Monitörü ürünleri, aşağıdaki kategorilere göre düzenlenir: İkiz Motor Yönetim Sistemleri bir web sitesi kadar kolay erişilebilir kılan bireysel ürünlerdir.

Web sitesi bu kadar bilgilendirici. Biriyle şahsen konuşmanız gerektiğini düşünüyorsanız, gidecekleri yakındaki bir satıcıyı bulmak için bir bağlantıları vardır.

Kendi kişisel uçağınızı satın alanlar için, JP Instruments ile emin ellerde olduğunuzu bilin. Satın alma sürecinde size rehberlik edecekler ve mükemmel ürün kalitesi için güvenilirliğe sahipler.

En iyi şirketler, destek, teknik SSS veri tabanı, videolar veya öğreticiler ve sürekli müşteri desteği gibi çeşitli şekillerde müşterilere güvence verir.

Bu sadece bir kısım, diğeri ise müşteri incelemelerini göstermede güvenin nedeni olan harika ürünler sunmaktır. Tüm bunlar, şirketin mükemmelliğe olan bağlılığını ve alıcılarının memnuniyetini gösterir; pilotlar ve mekanik.