Pazar, Ekim 25, 2020
Ana Sayfa Haber TV ve Film Tom Cruise'un Uzay Filmi Yönetmen Bulundu

Tom Cruise’un Uzay Filmi Yönetmen Bulundu

Uzayda çekilen ilk canlı aksiyon filmi, bir süre önce açıklanan başrolde filmi Tom Cruise ile kimin yöneteceğini biliyoruz. Doug Liman, diğerlerinin yanı sıra Yarının Sınırında çalışan bu role atandı.

Sahneleri uzayda çekilecek ilk canlı aksiyon filmini yaratma çalışmaları yavaş yavaş artıyor. Filmin yönetmeninin adını bilmeliyiz. Bourne Identity , Mr. & Mrs. Smith , Yarının Sınırı veya American Made gibi gişe rekorları kıran Doug Liman olacak Ayrıca gelecek “uzay” filmi için senaryo yazıyor ve yapımcısı olacak ( The Hollywood Reporter aracılığıyla ).

Doug Liman bu mücadeleye hazır olacak mı?

Gelecek filmin yıldızı ve diğer yapımcının Tom Cruise olacağını hatırlatmak isteriz Aktör zaten yarının Sınırında Liman ile veya American Made ile çalışma fırsatı buldu . Ayrıca yönetmenin bir sonraki projelerinden birinde görünecek – Luna Park .

Ayrıca filmin Elon Musk’ın Space X ve NASA işbirliğiyle çekileceğini de biliyoruz. İkincisinin yöneticisi Jim Bridenstine, Twitter’da yeni nesil bilim insanlarına ve mühendislere ilham vereceğini umduğu için projeye katılmayı kabul ettiğini açıkladı.

Şimdiye kadar sır, Doug Cruise’un Tom Cruise ile uzay filminin gerçekte ne olacağı. Tek somut gerçek, eyleminin en azından bir bölümünün Uluslararası Uzay İstasyonunda gerçekleşeceğidir .

Tom Cruise, yaklaşan uzay filminin yıldızı olacak.

Projeyle ilgilenen ve bu konuda daha fazla bilgi aldığımız için heyecanlı olanlar sakinleşmeli, ancak filmi sinemalarda izlememiz biraz zaman alacak. Henüz hiçbir etiket kanatlarının altına girmedi ve hem Liman hem de Cruise şu anda diğer projelerle meşgul. Yönetmen Mad Roster ve Mads Mikkelsen, Tom Holland ve Daisy Ridley ile birlikte Chaos Walking’ın başrollerde post prodüksiyona odaklanıyor ve oyuncu görevin yedinci ve sekizinci bölümlerinin çekimlerini bitirmek zorunda : Koronavirüs pandemisi tarafından kesildi.

Most Popular

Katherine Langford’un başrolde yer aldığı Cursed için yeni bir fragman sundu

Hikayesi Arthur efsanelerine atıfta bulunan Tom Wheeler ve Frank Miller'ın romanından uyarlanan gösteri 17 Temmuz'da başlayacak. Netflix'ten yeni bir fantastik dizi geliyor. 17 Temmuz'da başrolde Katherine...

Teenage Mutant Ninja Turtles Yeni Bir Film Yeniden Başlayacak

Son tarih, Nickelodeon'un Teenage Mutant Ninja Turtles filmlerini yeniden başlatmayı planladığını bildirdi. Prodüksiyon, bilgisayar animasyonu ile oluşturulacaktır. Teenage mutant ninja kaplumbağalar yine sinemalarda olacak. Son tarih , Nickelodeon'un Teenage...

Alfred Wegener

Alfred Wegener Alfred L. Wegener 1 Kasım 1880’de Berlin’de doğmuştur. Bugün Humboldt Üniversitesi olarak bilinen Friedrich Wilhems Üniversitesi’nde gökbilim ve meteoroloji eğitimi almış, 1905 yılında...

John Stuart Mill

John Stuart Mill John Stuart Mill 1806 yılında Londra’da doğdu. Babası zamanının tanınmış bir felsefecisi ve ekonomisti olan James Mill’dir (1773-1836). James Mill’in eğitim konusunda...

Recent Comments

admin on 300full-60