Cuma, Aralık 9, 2022
Ana Sayfa Sosyal Medya TikTok, Küçük İşletmeler İçin Yeni Kaynaklar ve Reklam Kredileri Sunuyor

TikTok, Küçük İşletmeler İçin Yeni Kaynaklar ve Reklam Kredileri Sunuyor

- Advertisement -

TikTok, küçük işletmeleri desteklemek için başarılı içerik oluşturuculardan ipuçları ve 100 ABD doları tutarında reklam kredisi dahil olmak üzere çeşitli girişimler başlatıyor.

Bir duyuruda TikTok, yararlı iş kaynaklarına bağlantı veren bir açılış sayfası olan küçük işletme “hızlandırıcısının” lansmanını teşvik ediyor.

Duyuru şöyle:

“Şu anda küçük işletmelerin desteğimize her zamankinden daha fazla ihtiyacı var, bu nedenle TikTok ve American Express, satıcıların yeni kitlelere ulaşmalarına ve işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için yepyeni bir program başlatıyor. TikTok ve American Express tarafından desteklenen # ShopSmall Accelerator, popüler TikTok içerik oluşturucuları Anna Sitar, Brandon Blackwood ve Sofia Bella’yı içeriyor ve özellikle TikTok içeriği için oluşturulmuş özel bir Shop Small® film müziği ile tamamlanacak. Bu yeni girişim, küçük işletmelerin kalabalık tatil alışveriş sezonunda öne çıkmalarına ve 26 Kasım’daki Small Business Saturday® etkinliğinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.”

Küçük işletmeler için TikTok’taki yenilikler ve 100 ABD doları tutarında reklam kredisine nasıl başvuracağınız hakkında daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

TikTok’un #ShopSmall Mini Sitesi

TikTok’un küçük işletmelere yönelik yeni mini sitesi, popüler içerik oluşturuculardan ipuçları, farklı araçlara ve kaynaklara bağlantılar ve 100 ABD doları tutarında reklam kredisine nasıl başvuracağınıza ilişkin bilgiler içerir.

Yaratıcılardan İpuçları

TikTok, küçük işletmeler için kısa ama eğitici bir video oluşturmak üzere üç tam zamanlı içerik oluşturucuyu bir araya getirdi.

Video, küçük işletmelerin TikTok’u neden kullanması gerektiğini, kitlenin ilgi alanlarını nasıl takip edeceğini ve bir işletme hesabında neleri paylaşacağını anlatıyor.

100 Dolarlık TikTok Reklam Kredisi

TikTok, şu kullanıcılara 100 ABD doları değerinde promosyon reklam kredisi sunar: yeni TikTok reklamlarında 50 ABD doları satın alan ABD’li reklamverenler.

İşletmelerin, bir aydan biraz daha uzun bir süre sonra, 31 Ocak 2023’te sona erecek olan reklam kredisine başvurmak için 24 Aralık’a kadar süreleri var.

TikTok, uygunluk kriterlerini karşılayan küçük işletmelere 250.000 $ reklam kredisi veriyor.

TikTok’un 100 ABD doları tutarındaki reklam kredisine hak kazanabilmek için işletmelerin şunları yapması gerekir:

  • Bir TikTok Reklam Yöneticisi hesabı oluşturun
  • Bir form göndererek reklam kredisine kaydolun
  • TikTok teklif ayrıntıları e-postasını aldıktan sonraki 28 gün içinde TikTok reklamlarında 50$’dan fazla harcayın
  • ABD merkezli yeni bir TikTok reklamvereni olun

TikTok, reklam kredisinin uygunluk kriterlerini karşıladıktan sonraki 1-2 gün içinde TikTok Reklam Yöneticisi’nde görüneceğini söylüyor.

#MağazaKüçük Çıkartmalar

Son olarak TikTok, küçük işletmeleri destekleme konusunda farkındalığı artırmak için bir dizi çıkartma piyasaya sürüyor.

Herkes, çıkartmalar düğmesine dokunup “küçük alışveriş” araması yaparak bu çıkartmaları içeriklerine ekleyebilir.

Kaynak: TikTok

RELATED ARTICLES

Pazarlama İlişkilendirme Modelleri İçin Kapsamlı Bir Kılavuz

Müşterilerin, dönüşüme giden yol boyunca birden çok kanal ve kampanya (çevrimiçi ve çevrimdışı) aracılığıyla bir markayla etkileşim kurduğunu hepimiz biliyoruz. Şaşırtıcı bir şekilde, B2B sektöründe...

Arama Tahmini Nedir ve Neden Önemlidir?

Dijital pazarlama, sanat ve bilimi harmanlamak, yaratıcı fikirleri eyleme geçirilebilir, izlenebilir adımlarla birleştirmekle ilgilidir. Ancak, sayfa içeriğinizi değiştirmeden veya web sitenizi yeniden yapılandırmadan önce, neyin...

Alan Adı Bir Google Sıralama Faktörü mü?

İnternetin ilk günlerini hatırlıyor musunuz? Yahoo oyunlarında solitaire oynarken tüm gününüzü AOL messenger'da arkadaşlarınızla sohbet ederek geçirebilirsiniz. Sonra annen bir arama yapmak için telefonu aldı...

Most Popular

AMD Ryzen 7000 ‘Zen 4’ X Olmayan Masaüstü İşlemciler 10 Ocak’ta Piyasaya Sürülecek

AMD Ryzen 7000 "Zen 4" X Olmayan İşlemciler CES 2023'te Tanıtıldı, Aynı Ay Piyasaya Sürüldü AMD'nin en az üç yeni Ryzen 7000 "Zen 4" X...

Mühendis, M1 iMac’ten ‘Çene’ Çerçevesini Çıkartarak Ona Apple’ın Bağımsız Monitörleri Gibi Tekdüze Bir Tasarım Verdi

Apple'ın 24 inç M1 iMac'i, önemli tasarım değişikliği sayesinde yeni bir soluktu, ancak bazı keskin gözlü eleştirmenler bu "çene" çerçevesine hemen dikkat çektiler, ancak...

iPhone 14’ün Uydu Özelliği Üzerinden Acil SOS, Alaska’da Mahsur Kalan Bir Adamın Hayatını Kurtardı

Apple'ın en yeni iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modelleri, önceki modellere göre çeşitli iyileştirmeler içeriyor. Apple'ın sahnede duyurduğu en önemli eklemelerden biri, kullanıcıların hücresel...

Intel, 2030’a Kadar Yeni Nesil Çiplerde Bir Trilyon Transistörün Yolunu Açıyor

IEDM'de Intel Research, sergilendi Moore Yasası Nasıl Canlı ve Chipzilla 2030 yılına kadar Trilyon transistörlü yeni nesil çipleri nasıl sunmayı planladığını. Intel Araştırması Moore Yasasını...

Recent Comments