Pazartesi, Eylül 25, 2023

System Mechanic inceleme

- Advertisement -
- Advertisement -

System Mechanic inceleme
System Mechanic inceleme

ÖNEMLİ İNCELEME BİLGİSİ
UYGULAMA ÖZELLİKLERİ
 • Casus yazılımları ortadan kaldırın
 • Ödüllü virüs koruması
 • İnternet güvenlik duvarı savunması
 • Silinen dosyaları ve diğer verileri kurtarın
 • Sistem çökmelerinden veri kurtarma
 • Kimlik hırsızlığına karşı koruma
 • Sürücülerdeki verileri güvenli bir şekilde silin
 • Sabit sürücüleri birleştir
 • Sistem hatalarını düzeltin
 • İnternet erişimini hızlandırın
 • Afetten kurtulmak
 • Sistem dağınıklığını temizleme
 • belleği birleştir
 • Kayıt Defterini Optimize Edin
 • Web açılır pencerelerini engelle
 • Planlanmış bakımı ayarlayın
 • Windows güvenlik açıklarını onarın
 • Tehlikeli programların başlamasını durdurun
 • Windows önyüklemesini hızlandırın
 • Herhangi bir programı kaldırın veya yerini değiştirin
 • Yüzlerce Windows ayarını değiştirin
 • Sistem anlık görüntülerini kaydedin ve karşılaştırın

Süpermen bir kutuda

Şunları yapabilen (bunun için hazırlanabilecek) bir program: sistemimi temizleyebilir, casus yazılımları ortadan kaldırabilir, silinen dosyaları ve diğer verileri kurtarabilir, sistem çökmelerinden verileri kurtarabilir, kimlik hırsızlığına karşı koruyabilir, sürücülerimdeki verileri güvenli bir şekilde silebilir, sistem hatalarını düzeltebilir, hızlandırabilir İnternet erişimi, felaketten kurtarma, sistem karmaşasını temizleme, belleği birleştirme, kayıt defterini optimize etme, Web açılır pencerelerini engelleme, planlanmış bakım ayarlama, Windows güvenlik kusurlarını onarma, tehlikeli programların başlamasını durdurma, Windows’un daha hızlı açılmasını sağlama VE herhangi bir programı kaldırma veya yerini değiştirme.

Kıyamet nihayet geldi mi?

System Mechanic’in iddia ettiği gibi, bu program pekala herhangi bir bilgisayar için sihirli değnek olabilir. Kod biçimindeki bu Süpermen nedir? Cimri bir programın tüm bu görevleri başarıyla ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmesinin bir yolu yok, değil mi? Hadi öğrenelim.

System Mechanic şüphesiz çok istekli bir programdır.

Bilgisayarımdaki başka bir casus yazılım önleme programıyla uyumsuzluk sorunları olmasaydı, kurulum oldukça iyi gitmiş gibi görünüyordu. Bu yüzden, büyük bir dehşetle, daha yeni, daha iyi ve daha ağır Sistem mekaniğine yer açmak için önceki programımı kaldırmak zorunda kaldım.

Birkaç yeniden başlatmanın ardından, bunun gerçekten yeni bir süper araç mı yoksa süper işe yaramaz mı olduğunu görmek için düğmelere basmaya başladım.

Henüz 70$’lık aktivasyon ve kayıt ücretini ödemek istemiyorum, bu yüzden başlangıç ​​ekranını atlayıp başlıyorum. Görünüşe göre bilgisayarım çok kötü durumda. “Dağınıklık” durumum “ZAYIF”, bilgisayarım “Hızı” “ZAYIF”, bilgisayarım “Güvenlik” ve “Fitness” durumu da “ZAYIF” durumda.

Yaptığım tek iniş, “Güncellemeler”imle devam ediyor (otomatik güncellemeler için Tanrı’ya şükür). Bu benim tek ‘İYİ’ notum olduğundan, bilgisayarımı System Mechanic’in belirlediği katı standartlara uygun tutmadığımı öğrendiğimde ne yazık ki hayal kırıklığına uğradım.

Neyse ki, bilgisayarımın neredeyse her alanında yaptığı her taramanın eksiksiz bir analizini alabiliyorum.

Bilgisayarım acınası durumda olduğundan, Sistem teknisyeni, sistemimi hemen düzelten TotalCare aracını çalıştırarak devam etmemi şiddetle tavsiye ediyor. Ama o küçük araçtan uzak durmayı seçiyorum çünkü bu programı parça parça incelemek ve benim katı standartlarıma gerçekten uyup uymadığını görmek istiyorum.

Arınma gerçekleşir

Dağınıklık Kategorisi ile başlayarak, yeniden ne kadar alan ayırabileceğimi ve tasarruf edebileceğimi görmek için kapsamlı bir temizlik seçeneğini seçiyorum. Bilgisayar hızını artırmak için Kapsamlı Hızlandırıcı’ya geçiyorum (kendime zaman kazandırmak için derin birleştirme seçeneğini atlarken).

Ardından , güvenli ve düzgün çalışan bir makineye sahip olduğumdan emin olmak için Güvenlik Optimizasyonları gerçekleştiriyorum.

Buna şunlar dahildir: Makinemdeki HD sorunlarını onarma, Kayıt Defteri Hatalarını Düzeltme ve potansiyel olarak tehlikeli Casus Yazılımları Ortadan Kaldırma. Temel olarak, bu araç, çökmeleri ve potansiyel veri kaybını ortadan kaldırmak için herhangi bir sistem sorununu bulmak ve düzeltmek için belirtilen seçenekleri kullanacak ve böylece PC güvenilirliğini ve kararlılığını artıracaktır.

Bu testin bitmesi için 15 dakikadır bekliyorum ve bana sadece “1 saniyesi kaldığını” söyleyip duruyor olması dikkate değer bir yorum olsa gerek.

Bu yüzden kayıp bir kısayolu aramayı iptal etmeye çalışıyorum çünkü dürüst olmak gerekirse bulmanın o kadar da önemli olduğunu düşünmüyorum. Ama basit bir işlemi iptal etmek süper program için oldukça zor bir iş gibi görünüyor.

Tamamen yeniden başlattıktan sonra, Sistem tamircisinin sözde “zayıf” bilgisayarım için ne kadar etkili olduğuna bir göz atıyorum.

Her şeyden önce, her şeyin “İYİ” standartlara getirilmediğini fark ettim. Akla gelebilecek her testi yaptığım ve sistemimin Sistem teknisyeninin vaat ettiği doğru standartlara getirilmediği için bu küçük bir şok oldu.

Daha fazla araştırma yaptıktan sonra, aldığım tek “KÖTÜ” notun bilgisayarımın Hızı ve bilgisayarımın Güvenliği ile ilgili olduğunu fark ettim. Etkin güvenlik duvarımın etkin olmaması gerçeğine bağlayacağım bir neden. 

İnternet Yapılandırmaları, Windows Başlatma, disk birleştirici ve bellek seviyelerim maksimum performans için optimize edildi, ancak bilgisayarım olası her optimizasyondan sonra “ZAYIF” puanı alıyor. Sanırım bilgisayarım hız için yapılmadı.

Bu program, bilgisayarınıza yayılmak yerine tek bir uygulamada birleştirilen çok sayıda hizmet sunar. Sistemini bilen profesyonel bir kullanıcı için, her uygulamaya tek tek gitmekle uğraşmak istemiyorsanız, bu program buna değer olabilir, bu nedenle zaman kazandırır.

İyi

Bilgisayarlar hakkında ne kadar bilginiz olursa olsun, arayüz hoş, estetik ve kullanımı yeterince kolaydır. Programın gerçek etkinliğine gelince, çok perişan değil. Eksik kısayollar sihirli bir şekilde düzeltildi ve kaldırma yardımcı programına sahip olmayan yazılımlardan kurtulmak oldukça iyi. Kendi Başlangıç ​​Koruması ile sinsi başlangıç ​​uygulamalarını önler.

Kötü

Bağlantı hızında VEYA bilgisayarınızın hızında gerçek bir gelişme yoktur. Kendi bilgisayarım ‘ZAYIF’ durumda olmasına rağmen, yine de onu çok fazla dağınıklıktan uzak tutmayı başarıyorum.

System Mechanic’in kendi kendine çalışmasını sağlamak için gerek duyabileceğiniz önceki ve kişiselleştirilmiş antivirüs ve güvenlik duvarlarını kaldırmanız gerekir.

Doğrusu

Sistemlerini kendi yöntemleriyle çalıştırmayı ve tam olarak istediklerini yapmayı seven ileri düzey kullanıcılar için bu program size katılmayabilir. İnternetteki kullanıcı incelemelerinden, kullanıcıların bu programı yükledikten sonra kayıt defterinde sorunlar yaşayabileceğini fark ettim.

Sisteminizin küçük inceliklerini gerçekten umursamayan, ancak temiz, hızlı ve virüsler veya reklam yazılımlar olmadan çalışmasına yeterince önem verenleriniz için, o zaman bu program indirilmeye ve deneme süresine değer.

Bir şans verin ve gerçekten beğenirseniz, 70,00 $ kazanın. Ben kendi sistemimi kendi tarzımda yönetmeyi seviyorum, ancak zamanı olmayan veya mikro yönetim yapmak istemeyenler için System Mechanic’i tavsiye ederim. Her şeyiyle güzel bir program.

Önceki İçerikXnView İncelemesi
Sonraki İçerikWinzip İncelemesi

BENZER YAZILAR

100 Soruda BedİÜzzaman Saİd Nursİ

100 SORUDABEDİÜZZAMAN SAİD NURSİYazarı : Hekimoğlu İSMAİLYayınevi : Timaş YayınlarıBaskı : İstanbul / 1994 / 368 shf.A) İttihad-I Terakki İle Üstadın İlişkisi Var Mıydı?İttihad-ı...

DDR3 Nedir?

“Çift Veri Hızı Tip 3” anlamına gelir. DDR3, sistem belleği için kullanılan bir SDRAM türüdür. Hem DIMM hem de SO-DIMM form faktörlerinde mevcuttur. DDR3 RAM,...

Hz. Süleyman’ın büyü kitabı!

Hz. Süleyman'a atfedilen büyü kitabı, kutsal ruhları uyandırmayı ve onları kullanmayı anlatıyorKitabın adı "Süleyman'ın Anahtarı"... Kral Süleyman'a atfedilen kitabın kaynağı meçhul... Şu anda İngiliz...
- Advertisment -

POPÜLER YAZILAR

Pixel Saatinizi Her Ne pahasına olursa olsun Koruyun, Çünkü Google Onu Sizin Yerinize Tamir Etmeyecektir

Google, Pixel Watch'unuzun ekranı kırılırsa tamir edilemeyeceğini doğruladı. Bunun nedeni, şirketin resmi olarak saatin yedek ekranlarını satmaması ve şu anda işleri onarmak için üçüncü...

Galaxy S24 Ultra, Samsung’un Cihazdan Çıkardığı İddiasıyla 10x Optik Yakınlaştırmanın Sonunu İşaretleyebilir

Galaxy S24 Ultra rahatlıkla gelecek yılın en iyi akıllı telefonlarından biri olacak ve bu kesin. Samsung'un her yıl cihazlarıyla sayı yapma alışkanlığı var. Bu yıl,...

iPhone 15 Ön Siparişleri Artık 799 Dolardan Başlayarak 1.599 Dolara Kadar Başlıyor

Apple, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde değil, dünya çapında 40'tan fazla ülkede dört iPhone 15 modelinin tamamı için resmi olarak ön sipariş almaya başladı. Bilmeyenler için,...

Intel 14. Nesil Core i9-14900K, Core i7-14700K, Core i5-14600K CPU’lar Kanadalı Perakendeci Tarafından Listelendi, Maliyeti Yalnızca 13. Nesle Göre %3 Daha Yüksek

Kanadalı Perakendeci, PC-Kanada Intel'in 14. Nesil Core i9-14900K, Core i7-14700K ve Core i5-14600K CPU'larını ön fiyatlarla listeledi. Kanadalı Perakendeci Tarafından Listelenen Intel 14. Nesil CPU'lar:...