4 C
Ankara
Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Apple Süreklilik Kamerası Bu Fotoğrafı Kullanın

Süreklilik Kamerası Bu Fotoğrafı Kullanın

- Advertisement -

Süreklilik Kamerası Bu Fotoğrafı Kullanın

- Advertisement -

Süreklilik Kamerası, iPhone veya iPad’inizi kullanarak fotoğraf çekmenizi ve anında Mac’inizde görünmesini sağlar. Finder, Mail, Mesajlar, Notlar, Pages, Keynote ve Numbers ile çalışır. Tasarımlarınıza, e-postalarınıza, sunularınıza ve daha fazlasına fotoğraf eklemenin harika bir yoludur ve kurulumu ve kullanımı da kolaydır.

[one_third]

[dropcap]1[/dropcap] Mac’inizde, fotoğrafı içe aktarmak istediğiniz belgeyi açın veya yeni bir tane başlatın . Görünmesini istediğiniz yeri sağ tıklayın, iPhone veya iPad’den İçe Aktar’ı seçin, ardından hangi cihazı kullanırsanız kullanın Fotoğraf Çekin. Cihazlar burada yalnızca Mac’inizle aynı Apple Kimliği üzerindeyse görünür.

[/one_third][one_third]

[dropcap]2[/dropcap] Fotoğrafı çekmeyi seçtiğiniz cihaza geçin. Kamera uygulaması zaten açık olmalıdır, bu yüzden bir fotoğraf çekin. Kamera uygulamasında normalden daha az seçenek elde edersiniz. Anlık görüntünüzü aldığınızda, onu atabilir veya kullanabilirsiniz; ekranın altındaki bağlantılardan seçiminizi yapın.

[/one_third][one_third_last]

[dropcap]3[/dropcap] Fotoğraf, Mac’inizde, içe aktarmayı seçtiğiniz uygulamada anında görünür. Diğer fotoğraflarda olduğu gibi düzenleyebilir ve kullanabilirsiniz. Resim mobil cihazınızda tutulmuyor, bu yüzden orada da isterseniz, geleneksel şekilde fotoğraf çekmekten daha iyi olabilirsiniz.

[/one_third_last]


Belgeleri Tarama

Fotoğraf çekmeye ek olarak, belgeleri aynı şekilde taramak için Süreklilik Kamerasını da kullanabilirsiniz. 1. Adımda kapsanan menüden Belgeleri Tara’yı seçin, kullanmak istediğiniz cihaza geçin ve ardından belgeyi sarı bir kutu ile kaplanana kadar ekranda çerçeveleyin. Daha sonra taranır ve Mac’iniz onu içe aktarır.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60