Mobil

Steve Jobs’un Kızı Bile ‘Yeni’ iPhone 14 ile Alay Ediyor

Apple’ın yeni iPhone 14 serisini tanıtmasının üzerinden bir günden az bir süre geçti ve ortaya çıktı ki yeni iPhone 14 ve 14 Artı gerçekten beklediğiniz yükseltmeler değil.

Yeni başlayanlar için, telefonlar hala geçen yılki yonga setini, geniş çentiği ve 12 megapiksel ana kamerayı kullanıyor. Neredeyse yeni telefonların daha parlak giysilere sahip iPhone 13 olduğu söylenebilir.

iPhone 14 Işığında, iPhone 13’e Suçlu Olarak Benzer Olan Steve Jobs’un Kızı Apple’da Bir Çekim Yaptı

Görünüşe göre Steve Jobs’un kızı Eve de Instagram’da en son iPhone 14 ile alay ederken benzer duyguları paylaşıyor. Eve, Instagram’a gitmeye karar verdi ve yeni telefonları bu şekilde paylaştı.

Aşağıda paylaştığı gönderiye bakabilirsiniz.

Steve Jobs'un kızı Eve'nın paylaşımı
Steve Jobs’un kızı Eve’nın paylaşımı

“Apple’ın bugünkü duyurusundan sonra iPhone 13’ten iPhone 14’e yükseltiyorum” yazısı yazıyor. Resim, şu anda giydiği gömleği tutan bir adamı gösteriyor, birkaç kez gördüğümüz ortak bir mem.

Apple’ın standart iPhone 14 modelleri aynı yükseltme serisini almıyor; A16 işlemciyi, ekran kesmesini ve 48 megapiksel kamerayı da kaçırıyorsunuz. Aynı 60Hz yenileme hızını da alıyorsunuz. Bu nedenle, ilk etapta vanilya varyantları pek bir yükseltme değildir.

Elinize yeni bir iPhone almak istiyorsanız, Apple’ın 699 dolara sattığı standart iPhone 13 varyantı hala çok mantıklı. Bununla birlikte, en son iPhone’un övünme haklarına sahip olmak istiyorsanız, iPhone 14’ün temel varyantı size 799 $ ödeyecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu