4 C
Ankara
Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Haber TV ve Film Stephen King'in 'Revival' 'Doctor Sleep' Film Yapımcısı Filmi Yapan Mike Flanagan

Stephen King’in ‘Revival’ ‘Doctor Sleep’ Film Yapımcısı Filmi Yapan Mike Flanagan

- Advertisement -
- Advertisement -

[dropcap]M[/dropcap]ike Flanagan’ın  zaten iki farklı ama mükemmel Stephen King filminde bir eli vardı ve şimdi bir şapka hilesi yapacak. Gerald’ın Oyun ve  Doktor Uyku yönetmeni yazma için imzalanan ve muhtemelen doğrudan edilir Revival aynı adlı King’in romanından uyarlanan,. Flanagan , Warner Bros’taki proje kurulumuyla uzun zamandır yapımcı Trevor Macy ile bir kez daha çalışacak.  

THR’nin Revival filminde kepçe var  , bu da Doctor Sleep takımı Mike Flanagan ve Trevor Macy’nin Stephen King ile tekrar uğraşmasını sağlayacak  . Macy, Warner Bros. dağıtımı ile Intrepid Pictures aracılığıyla üretirken, Flanagan senaryoyu yönetme seçeneği ile yazıyor. Şunu söylemeliyim ki, Doktor Uyku gişede düşük performans gösterdikten sonra bile, Warner’ların Flanagan’ın Kral dünyasında çalışmasına hala sevindim  .

Revival , King’in daha sonraki kitaplarından biridir – 2014 yılında yayınlanmıştır. Ve korku yazarının 21. yüzyıl çalışması devam ettiği sürece, kesinlikle grubun en iyilerinden biridir. Hikaye kısmen Frankenstein’dan esinlenilmiştir  , ancak Frankenstein’ın dışarıdan bakan birinin gözünden görüldüğü gibi bir versiyonu olması amaçlanmıştır  . İşte özeti:

Yeni bakan, Jamie Morton’un önündeki oyuncak ordu adamlarıyla savaşan bir çocukken Maine Harlow’a geldi. Genç Rahip Charles Jacobs ve güzel karısı, yerel kiliseye yeni bir hayat getirdi ve cemaatlerini büyüledi. Ancak Jamie ile gizli bir saplantı paylaşır – çok güçlü bir çekiş, vaiz Tanrı’ya karşı dönen yıkıcı trajediden beş yıl sonra ve son, korkunç vaazından çok sonra, derin sonuçları olacaktır. Şimdi eroine bağlı göçebe bir rock gitaristi Jamie, Charles Jacobs ile tekrar buluşuyor. Ve bağları Şeytan’ın geliştirilmesinin ötesinde bir anlaşma haline geldiğinde, Jamie canlanma kelimesinin  birçok anlamı olduğunu keşfeder  …

Revival’ın büyük bir parçası  aslında Jamie Morton’u çocukluktan yetişkinliğe kadar takip ettiği ve çeşitli kişisel trajedilerine ve şeytanlarına odaklandığı için bir korku filminden daha çok bir dramdır. Bununla birlikte, kitabın üçüncü eylemi tam gelişmiş korku bölgesine girer ve son derece rahatsız edici yerlere gider. Ben büyük bir Kral hayranıyım ve kolayca çıngırak etmiyorum, ama Revival’ın son bölümünün bana sürüngenleri verdiğini kabul edeceğim  .

Yıllardır Flanagan’ın hayranıyım ve  Doctor Sleep bir darbe olmasa da, Kral’ın kitabının çok iyi bir uyarlaması olduğunu düşündüm. Canlandırmanın potansiyel bir film versiyonu  birkaç yıldır çalıyor , filmi yapmak için King’s CBS Tam Erişim Standı’nı yeniden canlandıran Josh Boone  . Boone’a suç yok, ama bu proje artık Flanagan’ın elinde.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60