Pazar, Ekim 25, 2020
Ana Sayfa Haber TV ve Film Spike Lee'nin Son Kısa Filmi New York ve Sağlık Çalışanlarına 3 Dakikalık...

Spike Lee’nin Son Kısa Filmi New York ve Sağlık Çalışanlarına 3 Dakikalık Aşk Mektubu

[dropcap]S[/dropcap]pike Lee’nin büyüdüğü şehre olan sevgisi şimdiye kadar hiç bu kadar belirgin olmamıştı: New York City aylar ve aylar süren bir sağlık krizinin merkezinde olduğunda. Oscar kazanan ve ömür boyu Knicks hayranı, coronavirüs (COVID-19) salgını hakkında haberlerde ve sosyal medyada konuşuyor ve şimdi Instagram’da sevdiği şehre ve sağlık çalışanlarına adanmış kısa bir film yayınladı. pandeminin ön cephesi.

Spike Lee Kısa Film

Lee, “New York ve halkına aşk mektubu” olarak tanımladığı yeni bir kısa film “New York New York” u bıraktı. Frank Sinatra’nın aynı adı taşıyan klasik melodisine uygun kısa film, pandemi nedeniyle olağandışı boş ve sessiz, cityscapeın puslu çekimlerinde açılıyor. Cony Island dönme dolap, Özgürlük Heykeli, Yankee Stadyumu gibi yerler, filmin maskeli sakinlerin sahnelerine geçmesinden önce ve sonunda savaşan çalılıklarda ve KKD’lerde ambulanslara ve cephe çalışanlarına musallat, grenli bir sessizlikle gösteriliyor. devam eden salgın. New York’un ikonik yerlerine dönmeden önce cephe işçilerini tezahürat etmeden New York sakinlerinin çekimleriyle bitiyor – kalın ve ince yoluyla şehrin devam edeceğine dair bir hatırlatma.

Bu hareketli bir haraç ve koronavirüs pandemisi Cuma günü ABD’de 1,29 milyon vaka ile teyit edilen hiçbir yavaşlama belirtisi göstermediğinden umutsuzca ihtiyacımız olan bir haraç. New York Times’a göre New York Times’a göre 330.000’den fazla koronavirüs vakasıyla ABD’de pandeminin merkez üssü  .

“Kısa Filmim-NEW YORK NEW YORK İnsana Aşk Mektubu” Spike Lee Instagram başlığında yazdı. “Sade ve basit. Super 8 Film ve Kameralar İçin Bayan TINA SINATRA, SONY / ATV, KERWIN DEVONISH (Kamera), ADAM GOODE (Editör), TIM STACKER ve KODAK’a Özel Aşk Bağırdı. ”

Tina Sinatra Lee’ye Sinatra’nın şarkısına haklar verirken, Kodak filmi ve kameraları tedarik etti. Lee’nin kısa filmi, koronavirüs hakkında bir CNN belediye binasında ortaya çıktı. Anderson Cooper, Sanjay Gupta ve Al Gore gibi misafirleri içeren belediye binasına ev sahipliği yaptı.

Kısa filmin çıkış Lee onun yeni özellik filmi ortaya koydu hemen sonra gelen Da 5 kanlılar , onun takip yaptığı 2018 Oscar ödüllü filmi için  BlacKkKlansman , edilecektir Netflix’te prömiyeri bu haziran.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Katherine Langford’un başrolde yer aldığı Cursed için yeni bir fragman sundu

Hikayesi Arthur efsanelerine atıfta bulunan Tom Wheeler ve Frank Miller'ın romanından uyarlanan gösteri 17 Temmuz'da başlayacak. Netflix'ten yeni bir fantastik dizi geliyor. 17 Temmuz'da başrolde Katherine...

Teenage Mutant Ninja Turtles Yeni Bir Film Yeniden Başlayacak

Son tarih, Nickelodeon'un Teenage Mutant Ninja Turtles filmlerini yeniden başlatmayı planladığını bildirdi. Prodüksiyon, bilgisayar animasyonu ile oluşturulacaktır. Teenage mutant ninja kaplumbağalar yine sinemalarda olacak. Son tarih , Nickelodeon'un Teenage...

Alfred Wegener

Alfred Wegener Alfred L. Wegener 1 Kasım 1880’de Berlin’de doğmuştur. Bugün Humboldt Üniversitesi olarak bilinen Friedrich Wilhems Üniversitesi’nde gökbilim ve meteoroloji eğitimi almış, 1905 yılında...

John Stuart Mill

John Stuart Mill John Stuart Mill 1806 yılında Londra’da doğdu. Babası zamanının tanınmış bir felsefecisi ve ekonomisti olan James Mill’dir (1773-1836). James Mill’in eğitim konusunda...

Recent Comments

admin on 300full-60