Pazar, Ekim 25, 2020
Ana Sayfa Haber TV ve Film 'Sonic the Hedgehog 2', 'Happy Death Day 3,' Elm Sokağında Kabus'un Geleceği...

‘Sonic the Hedgehog 2’, ‘Happy Death Day 3,’ Elm Sokağında Kabus’un Geleceği ‘ve Daha Fazlası

Sonic the Hedgehog Dürüst Orijinal Fragman

Bu sayıda Sequel Bits:

  • Kirpi yönetmeni Sonic Jeff Fowler, Paramount’un devam filmini aydınlatmasını bekliyor
  • Jessica Rothe Mutlu Ölüm Günü üçlemesini tamamlamak istiyor 
  • Robert Englund Elm Sokağında Kabus Geleceği
  • Michael Cera, Scott Pilgrim’e karşı Dünya devamı yapmak isterdi 

sonic the hedgehog ilk 8 dakika

Sonic the Hedgehog’un gişe başarısına    rağmen, coronavirus pandemisinin ortasında bile şimdiye kadar yerel olarak en büyük video oyunu filmi haline gelen  Paramount, henüz bir netice aydınlatmadı. Ancak yönetmen  Jeff Fowler , Sonic the Hedgehog’un sonunun video oyunu favori karakteri Tails’in bir alayıyla kapıyı açık bıraktığı bir devam filmi için geri dönmeye hazır  .

USA Today’e verdiği demeçte, “Getirecek çok daha fazla harika karakter ve anlatacak daha çok hikaye var” dedi . “(Ama) hiçbir şey bana bu karakterlerle yeni bir çekim yapmaktan ve daha fazla hikaye anlatmaktan daha fazla mutluluk getiremezdi. Sonic sinematik evreni ile daha fazlasını yapmak isteriz. ”

Mutlu Ölüm Günü filmleri beklenmedik kritik isabet vardı, ama tarz bükme düşük gişe performansı  Mutlu Ölüm Günü 2U  yazar / yönetmen bir üçüncü filmi üçlemesi tamamlayamadı konusunda şüpheler atmalarını Christopher Landon akılda vardır. Ancak, Jessica Rothe onlar ile üçlemesini tamamlamak umduğunu dışında tutuyor yıldızı  Happy Day Gün 3  anlatma

“Üçlemeyi tamamlama fırsatımız olsaydı çok isterdim. Chris’in her şeyi dahiyane beyninde ortaya çıkardığını biliyorum, ama aynı zamanda bunu ancak doğru şekilde yaparsak tamamlamak istediğimizi de biliyorum. ”

Ancak 3. Günün kutlu olsun, yakında herhangi bir zamanda gerçekleşmese bile  , Rothe dizinin “beş veya on veya yirmi yıl” içinde geri gelebileceğini öne sürüyor, “ Cadılar Bayramı’ndan bir Jamie Lee Curtis  çekersek  ve ağaç badass olarak geri gelirse 50 -yaşında.” Tree, yeni nesil çığlık kraliçesi olmayı hak ettiğini zaten kanıtladı, bu yüzden belki de bir şans var.

elm sokak canlanma kabus

Geleceği  Elm Street Nightmare on serisinin ederken yeni bir taksit geliştirmede SpectreVision en Elijah Wood ve Daniel Nuh ifade eden ilgiyle, vitese tekme bakıyor  Doktor Uyku yönetmeni Mike Flanagan yeni filmi için atışını ortaya. Tüm bunları uzaktan gözlemlemek , yaklaşık yirmi yıldır ünlü seri katil Freddy Krueger’i oynayan orijinal dizi yıldızı  Robert Englund’dur . Eunglund potansiyel filmler için sahaları ve komut hatları onun payı duydum ve paylaştığı diye geleceğini düşünen  Kabus Elm Sokağında Wes Craven gayrimenkul ve Craven çocukları Jessica ve Jonathan idaresi altında gidecek Franchise.

“Yıllar boyunca birkaç yeni harika senaryo duydum, sadece yeni özel efektler ve yeni bir oyuncu kadrosu ile yeniden başlatma fikriyle birlikte duydum ve bu iyi, ama diğer şey şu ki birkaç tane duydum yıllar boyunca gerçekten ilginç görünen diğer senaryolar, ”dedi Eunglund,“ Freddy’nin ilk çocukları öldürmesi ”konulu bir mahkeme salonu da dahil olmak üzere ComingSoon’a ilgi çekici birkaç adım tanımlayarak“ gerçeği bulmak için geri dönen bir üniversiteli kız ” ne kardeşi ne oldu”ilk gelen  Kabusu ve ilk‘’başarısız yeniden başlatma  Kabus animasyonlu ve çizgi roman tarzında bir yapılan filmi‘’

Ancak Eunglund, Jessica ve Jonathan Craven’in elindeki franchise’ın geleceğine güveniyor, “iş meraklılarını” övüyor ve franchise’ın “böylesine zengin, zengin bir mitolojiye” sahip olduğu için olasılıkların sonsuz olduğunu söylüyor.

Scott Pilgrim vs Dünya

Scott Pilgrim ve Dünya hit tiyatrolarından  on yıl sonraMichael Cera’ya Edgar Wright’ın yönettiği mülke dönmek isteyip istemediğini sordu . Ve şaşırtıcı bir şekilde, Cera, oyuncu kadrosuna sadece bir araya gelmek için bir bahane vermek için hiper stilize dünyaya dönmeye istekli olduğunu açıkladı.

“Görüntü yönetmeni Bill Pope, eşi Sharon ile düzenli olarak çorba yapıyordu. Gerçekten geniş bir aile gibi hissettim. 10 yıl sonra, herkes için hayat kendi işini yapıyor. Çok isterdim, eğer herkes bir süre daha takılmak isteseydi, çok isterdim. Umarım, bu 10. yıldönümüdür, bize bir araya gelmek için bir bahane verecektir. “

Ancak yönetmen Edgar Wright, filmlerinin eleştirel ve kült başarılarıyla bile, filmlerinden birine henüz bir netice çekmedi. Dost başrolü Mary Elizabeth Winstead Geçenlerde bir devam filmi için bazı önerilerde iken, büyük olasılıkla bir alırsınız değil  Dünya 2 vs Scott Pilgrim kadar şöhret olarak kazanmıştır özellikle tek – aynı oyuncularla  Scott Pilgrim ‘ın sahiptir .

kötü ölü gelecek

Verdiği röportajda  Kanlı-İğrenç ,  Kötü Ruh yeniden başlatma yönetmeni Fede Alvarez o yaptığı 2013 korku filmi bir devamı planlı olduğunu ortaya  Jane Levy ‘geri getirecek s Mia Allen, Bruce Campbell serisine s Ash’. Ancak  Ash vs Evil Dead TV programı gerçekleştiğinde bu planlar dağıldı.

“Bir netice yazmaya başladık – neticenin ne olacağını düşünerek. Hepimiz bunun olacağını kabul ettik. Rodo [Sayagues] ve ben bunu düşünmeye başladık. Tüm hikayeyi yaşadık ve temelde garipti… tüm amaç bunu yapmaktı, [Ash ve Mia] takımını kurmaktı. Her zaman hedef buydu, ama Sam’in farklı hedefleri olduğunu düşünüyorum. Sam, bundan birkaç yıl sonra çıkan TV şovu için Bruce’u geri almak istedi . Filmi o zaman ve onlarla birlikte yaratacağımız mitolojiyi yapmak karmaşıktı ve gösteri için karmaşık olurdu çünkü Sam’in Ash’e ne olacağı konusunda kendi fikirleri vardı ve o hikayeyi anlatmak istedi . İşte bu yüzden… sonuçlanmadı. ”

WWE yıldızı  Liv Morgan , bir ton WCW güreşçisi içeren 2000 David Arquette komedi aracı olan Ready to Rumble’ın devamı için Twitter’a gitti  . Ve Morgan, olası bir devam filmi yıldızı istiyor tweet’leme “Can birisi yapmak,  Rumble hazır  lütfen parçası 2, ve bunun içinde olabilir?”

Arquette, filmdeki rolünü yeniden şekillendirmeyi ve Morgan’ın karakterine baba olarak davranmayı teklif ederek hızlı bir şekilde cevap verdi.

Arquette, “Hakların yarısına sahip olması gereken şirketle çalışıyorsunuz – ve bunun harika olacağını düşünüyorum,” diye yanıtladı Arquette  . “Ben senin baban olabilirim.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Katherine Langford’un başrolde yer aldığı Cursed için yeni bir fragman sundu

Hikayesi Arthur efsanelerine atıfta bulunan Tom Wheeler ve Frank Miller'ın romanından uyarlanan gösteri 17 Temmuz'da başlayacak. Netflix'ten yeni bir fantastik dizi geliyor. 17 Temmuz'da başrolde Katherine...

Teenage Mutant Ninja Turtles Yeni Bir Film Yeniden Başlayacak

Son tarih, Nickelodeon'un Teenage Mutant Ninja Turtles filmlerini yeniden başlatmayı planladığını bildirdi. Prodüksiyon, bilgisayar animasyonu ile oluşturulacaktır. Teenage mutant ninja kaplumbağalar yine sinemalarda olacak. Son tarih , Nickelodeon'un Teenage...

Alfred Wegener

Alfred Wegener Alfred L. Wegener 1 Kasım 1880’de Berlin’de doğmuştur. Bugün Humboldt Üniversitesi olarak bilinen Friedrich Wilhems Üniversitesi’nde gökbilim ve meteoroloji eğitimi almış, 1905 yılında...

John Stuart Mill

John Stuart Mill John Stuart Mill 1806 yılında Londra’da doğdu. Babası zamanının tanınmış bir felsefecisi ve ekonomisti olan James Mill’dir (1773-1836). James Mill’in eğitim konusunda...

Recent Comments

admin on 300full-60