Ana Sayfa / Apple / Sonic, Pac-Man ve diğer Apple Arcade karakterleri Apple’ın web sitesini ele geçirdi

Sonic, Pac-Man ve diğer Apple Arcade karakterleri Apple’ın web sitesini ele geçirdi

Sonic, Pac-Man ve diğer Apple Arcade karakterleri Apple’ın web sitesini ele geçirdi

Apple’ın ABD web sitesi, Apple Arcade oyunlarındaki karakterler tarafından şakacı bir şekilde istila edildi. Promosyon, çeşitli Apple ürünlerinin reklamlarını atlayan çeşitli oyunlardan animasyon karakterlerini çeşitli eğlenceli yollarla görüyor.

Görünüşün en ünlü karakterleri Sonic the Hedgehog ve Pac-Man’dır. İkincisi özellikle eğlenceli bir kameo yapar – sayfanın altına kaydırıp onu bazı şartlar ve koşulları çiğnediğini görmek için.

Deneyimsiz kullanıcılar için, Apple Arcade bir abonelik hizmetidir ve kullanıcılara aylık abonelik ücreti karşılığında iOS cihazlarındaki 100’den fazla oyuna erişmelerini sağlar. Şu anda ayda 4,99 £ / 4,99 $ ‘a mal oluyor ve kullanıcılar bir aylık ücretsiz deneme ile ayaklarını Apple Arcade’a daldırabiliyorlar.

Tipik olarak mütevazı bir tarzda Apple, 100 büyüleyici karikatür-y macerası seti için oldukça cesur bir iddia olan “oyunları yeniden tanımlayan oyunlar” vaat ediyor. Mevcut oyun kadrosu LEGO Brawls , LEGO Arthouse , Pac-Man Party Royale , Rayman Mini ve daha fazlasını içerir. Tüm liste için buraya tıklayın.

Apple Arcade’deki tüm oyunlar platform için oluşturulmuştur ve başka hiçbir yerde mevcut değildir, bu da oyun kütüphanesine kendi benzersiz ve özel hissini verir (“oyunları yeniden tanımlamayı” başaramasalar bile). Şu anda, daha kararlı oyunculardan çok ebeveynlere ve çocuklara uygun bir kütüphane gibi görünüyor.

Bir Apple Arcade hesabı, “altı aile üyesine” erişim sağlayarak, teklifin oldukça ebeveyn ve çocuk odaklı olduğunu da gösterir. Bununla birlikte, reklamları veya uygulama içi satın alımları yoktur, bu da şüphesiz çocuklarını yanlışlıkla Minecraft veya Fortnite’a para harcayan herhangi bir ebeveyn için bir rahatlama olacaktır.

Apple CEO’su Tim Cook, oyun platformunun güçlü bir başlangıç ​​yaptığını iddia etti. Bununla birlikte, bu durumda site aracılığıyla ve başka bir yerde fiziksel mağazalarda Apple Arcade’i tanıtmak için artan çabalar, Apple’ın başlangıçta kaydolan kişi sayısı konusunda endişeleri olabileceğini düşündürmektedir.

Hakkında admin