4 C
Ankara
Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana Sayfa Haber TV ve Film Son TV Dizisinde Çernobil Yönetmeni

Son TV Dizisinde Çernobil Yönetmeni

- Advertisement -
Çernobil dizisinin direktörü Johan Renck, The Last of Us’un ekran uyarlaması üzerinde çalışan ekibe katıldı. O, ödüllü HBO serisinin yaratıcısı Craig Mazin’den sonra, Naughty Dog’un ikonik oyununun yaklaşan uyarlamasıyla ilişkili olacak.

The Last of Us, HBO, Sony Pictures Television ve PlayStation Productions arasındaki bir işbirliğidir.
- Advertisement -

Ödüllü Çernobil mini dizisi müdürü Johan Renck, DiscussingFilm’e verdiği röportajda The Last of Us’un baş yapımcısı olduğunu ve serinin en az bir bölümünü (pilot) yöneteceğini açıkladı . Bu, Yaramaz Köpek’ten ikonik oyunun uyarlanması üzerinde çalışan takımın şimdi iki Çernobil yaratıcısına sahip olduğu ( ikincisi senarist Craig Mazin).

Johan Renck, Çernobil Direktörü.

İsveçli bir yerli olan Johan Renck, Çernobil felaketine odaklanan bir dramanın beş bölümünün yanı sıra The Walking Dead , Breaking Bad , Vikings ve Bloodline gibi dizilerde de çalıştı . Ayrıca David Bowie, Madonna, Kylie Minogue, Beyoncé ve Lana Del Rey için çeşitli müzik videoları yönetti.

The Last of Us TV dizisinin üretimi Mart ayındaki haberlere göre The Last of Us: Part II’nin tamamlanmasından kısa bir süre sonra başlayacaktı . Çernobil yaratıcılarının yanı sıra , çalışmaya dahil olan ekip şunları içeriyordu: Neil Druckmann (Naughty Dog’da senaryo yazarı ve yaratıcı yönetmen), Gustavo Santaolalla (film müziğinden sorumlu) ve Carolyn Strauss ve Evan Wells (yapımcılar).

Hatırlatmak isteriz ki, The Last of Us: Part II , 19 Haziran 2020’de PlayStation 4’te yayınlanacak.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60