Salı, Eylül 27, 2022
Ana Sayfa Mobil Sınırsız Gerçek Mobil Oyun için REDMAGIC 7S Pro ile Tanışın!

Sınırsız Gerçek Mobil Oyun için REDMAGIC 7S Pro ile Tanışın!

REDMAGIC 7S Pro sürümü nihayet resmileşti ve gücü oyuncuların ellerine geri getiriyor! En yeni amiral gemisi oyun akıllı telefonu, tam ekran, çentiksiz bir tasarıma ve üç oyun önü tasarımına sahip güçlü bir işlemciye sahiptir.

Çentik takıntılı tasarımlarıyla kullanıcı deneyimlerini tamamen alt üst eden amiral gemisi telefonların çoğunun aksine, 7S Pro size sürükleyici bir oyun deneyimi için gerçek bir tam ekranla özgürlük verir.

REDMAGIC 7S Pro, bu yılın başlarında tanıtılan öncülü REDMAGIC 7’ye artımlı güncellemeler getiriyor. Ancak bu “artımlı” güncelleme, Snapdragon 8+ Gen 1 SoC, 10 katmanlı bir soğutma sistemi ve Red Core 1 sayesinde büyük bir güç yükseltmesine dönüştü! 18 GB RAM ekleyin ve REDMAGIC 7S Pro, konsola yakın bir deneyimi başarıyla sunuyor.

Son derece duyarlı 520 Hz omuz tetikleyicileriyle oyunları konsolda olduğu gibi oynayın.

Bir akıllı telefonun alabileceği en iyi soğutma ekipmanıyla zafer için zırhlanın!

Bir akıllı telefondaki gerçek bir mobil oyun deneyimi, yerleşik bir RGB fanı içeren 10 katmanlı soğutma sistemiyle REDMAGIC 7S Pro’da bir sonraki seviyeye taşınır.

Bu fan, cihazın daha serin kalırken maksimum performansta çalışmasını sağlayan şeydir, diğer akıllı telefonların – hatta elde oyun oynamayı hedefleyenlerin bile – kesinlikle eksik olduğu bir şey. REDMAGIC 7S Pro’nun 10 katmanlı ICE 10.0 soğutma sistemi aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

  • Kompozit Grafen
  • Buhar Odası Isı Dağıtım Plakası
  • Havalı Alüminyum Kutu, Yüksek Hızlı Turbofan
  • Süper Yumuşak Yüksek Isı Nadir Toprak
  • Yüksek İletken Jel
  • Bakır sargı
  • Isı Yayılım Plakası
  • Soğutma Hava Kanalı
  • Koruyucu Kılıf
  • Turbo Soğutucu

Mevcut oyun akıllı telefonlarındaki en büyük sorunlardan biri aşırı ısınma. Oyuncuların bildiği gibi, soğutma sistemi herhangi bir oyun deneyimini yaratabilir veya bozabilir.

REDMAGIC 7S Pro ile mühendisler, size konsol benzeri bir deneyim yaşatabilecek ve telefon yüzünüzde patlamadan saatlerce yolunuzu tutabilecek bir telefon tasarladılar.

7S Pro’nun 10 katmanlı çok boyutlu soğutma sistemi, REDMAGIC 7’ye kıyasla sıcaklığı 3°C daha düşürür. Yüksek hızlı turbofan, hızlı termal iletkenlik ve ısı dağıtma plakasıyla birlikte telefonun uzun süre soğuk kalmasını sağlar.

redmagic 7s profesyonel kamera

520Hz Çift Omuz Tetikleyicileri – konsol benzeri bir oyun deneyimi için güçlü özel işlevsellik

REDMAGIC 7S Pro, sizi saniyeler içinde Oyun Lobisine sokan omuz tetikleyicilerine sahiptir.

Güçlü 520Hz omuz tetikleri, 7S Pro’yu yoğun savaşlara hazır hale getiren 7,4 ms’lik bir yanıta sahiptir ve bu da onu Call of Duty Mobile, Critical Ops veya muhteşem League of Legends Wild Rift oynamak için mükemmel bir silah haline getirir.

Hangi oyunu seçerseniz seçin, telefonunuzun yoğunluğuyla baş edememe konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak!

Yine de sihri gerçekleştiren nedir? bu Kırmızı Çekirdek 1! Nubia’nın özel oyun çipi, temel oyun işlevlerini (ses, RGB aydınlatma ve dokunsal geri bildirim gibi) işlemek için özel olarak tasarlanmıştır ve Snapdragon’un ham performansa daha fazla odaklanmasını sağlar, bu da oyun performansını daha da iyi hale getirir.

REDMAGIC 7S Pro’nun bu “Zırhlı” sürümü 6.8 FHD+ AMOLED ekrana ve ekran altı kamera (UDC) teknolojisine sahiptir ve en büyük teknoloji şirketlerinin bile takıldığı o çirkin çentikleri ortadan kaldırır.

7S Pro, faydacı tasarımı, güçlü işlemcisi ve devrim niteliğindeki soğutma sisteminin yanı sıra, REDMAGIC Stüdyosu 30 metreye kadar ultra uzun mesafeler atabilen ve 4K’ya kadar iletimi destekler.

Tek başına oynayın veya çok oyunculu oyunların keyfini çıkarın, REDMAGIC 7S Pro, oyun oynamayı sizin için gerçekten eğlenceli hale getiren tüm özelliklere sahiptir ve ısınma/işleme endişelerini denklemden çıkarır.

nubia Redmagic 7s pro
RELATED ARTICLES

iPhone 15 Ultra, 2023 İçin iPhone 14 Pro Max Halefinin Adı Olabilir

Apple'ın 2023'te ek ayrıcalıklı özellikler iPhone 15 ailesinin daha pahalı üyelerine, şirketin bu tür cihazları daha yüksek hacimlerde gönderdiği için daha fazla kar elde...

iPhone 14 Pro, Samsung Telefonlarda Bulunan Her Şeyden Daha İyi Bir Samsung Ekran Kullanıyor

Samsung Electronics'in bir yan kuruluşu olan Samsung Display, Apple'a giren OLED ekranların sağlanmasından sorumludur. Elbette piyasada LG ve birkaç Çinli tedarikçi gibi başka koşucular da...

iOS 16.1, Apple Cüzdanını silmenize izin verebilir

Apple'ın yakında çıkacak olan iOS 16'nın ilk büyük güncellemesi, Apple Cüzdan uygulamasını tamamen silmenize izin verebilir. iOS 16'nın hem yeni hem de eski iPhone'larda kullanıma...

Most Popular

House of the Dragon 6. Bölüm ücretsiz nasıl izlenir – seriyi şimdi izleyin

House of the Dragon 6. Bölüm nasıl izlenir: Game of Thrones'un İngiltere'deki spin-off serisini ücretsiz izleyin ve şimdiye kadarki tüm bölümleri yakalayın. House of the...

Hindistan, Tüm VPN Sağlayıcılarını Kullanıcı Verilerini Günlüğe Kaydetmeye ve Depolamaya Zorluyor

Web’e bağlanmak için bir VPN hizmeti kullanmanın faydalarından biri, gelişmiş gizliliktir, çünkü böyle bir çözüm, temelde anonim kalmayı ve siz veya cihazınız hakkında herhangi...

PyPI Kullanıcılarına Yönelik Son Kimlik Avı Saldırılarının Arkasındaki JuiceLedger Hackerları Var

Arkasındaki operatörler hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıktı, özellikle programlama dili için resmi üçüncü taraf yazılım deposu olan Python Paket Dizini'ne (PyPI) yöneliktir. İzlenen bir...

Prynt Stealer, Kurbanların Diğer Siber Suçlular Tarafından Çalınan Verilerini Çalmak İçin Bir Arka Kapı İçeriyor

Araştırmacılar, bilgi çalan kötü amaçlı yazılımda özel bir Telegram kanalı tabanlı arka kapı keşfettiler. Prynt hırsızı geliştiricisinin, diğer siber suçlular tarafından kullanıldığında kurbanların sızdırılan...

Recent Comments