Pazar, Aralık 10, 2023
Ana Sayfa Donanım Siber Pazartesi 2022 Teklifi Zendure SuperBase Pro 2000 Power Station'da Yayında

Siber Pazartesi 2022 Teklifi Zendure SuperBase Pro 2000 Power Station’da Yayında

- Advertisement -

Her zaman, her yerde güce mi ihtiyacınız var? Zendure’nin en yeni amiral gemisi SuperBase Pro 2000 taşınabilir elektrik santrali sizi acil elektrik kesintilerinden kurtarmak için burada.

Akşam yemeği planları aksıyor mu? Çocuklar karanlıkta, eğlence olmadan sabırsızlanıyor mu? Kamp gezileriniz veya atölye projeleriniz için güce mi ihtiyacınız var? Zendure SuperBase Pro 2000, tüm bunlara ve buna benzer birçok senaryoya cevaptır.

SBP’nin 2.096 Wh kapasitesi, 2.000 W çıkışı ve 4.000 W dalgalanma kapasitesi ile, SuperBase Pro nihai güç planınız haline geldiğinden, artık hayatınızı güç kullanılabilirliği etrafında planlamayacaksınız.

İnsanları ev partilerinde eğlendirin ve acil kesintiler sırasında çocukları meşgul edin, şebeke dışı gezilerin keyfini çıkarın veya karavanda ve kampta eğlenin, elektrik her zaman mevcut olacak ve oldukça sağlam bir pakette olacak.

Siber Pazartesi 2022 Teklifi Zendure SuperBase Pro 2000 Power Station'da Yayında
Siber Pazartesi 2022 Teklifi Zendure SuperBase Pro 2000 Power Station’da Yayında

Zendure burada tasarım olarak da gerçek bir şaheser yaratmış. Önde ve ortada taşınabilirlik ve dayanıklılık ile tasarlanan SBP’nin özellikleri endüstriyel sınıf tekerlekler, teleskopik bir tutamak ve her türlü arazide rahatlık ve hareket için sabit bir tutamak.

Modern bir valiz gibi göründüğü için, onu yuvarlarken üstüne başka şeyler koymak isteyeceksiniz ve SuperBase Pro 2000, ek ağırlığı kaldıracak kadar sağlam olmasıyla bu beklentiyi zahmetsizce yönetiyor.

Zendure’nin dayanıklı ürünler yaratma konusundaki itibarı, darbeye dayanıklılık için çıkıntılı üst ve arka tasarıma sahip SBP ile yansıtılmaktadır. İçeride, SBP 2000 çarpışmalara karşı güçlendirilmiştir, bu da onu sağlam, su geçirmez ve güvenilir bir dış mekan ortağı yapar.

Siber Pazartesi 2022 Teklifi Zendure SuperBase Pro 2000 Power Station'da Yayında
Siber Pazartesi 2022 Teklifi Zendure SuperBase Pro 2000 Power Station’da Yayında

Bazı özellikler konuşuyor – Zendure SuperBase Pro 2000 sizi gerçekten güç endişesinden kurtarabilir mi?

SuperBase Pro 2000 bir güneş enerjisi veya AC güç kaynağından yalnızca bir saat içinde %80’e kadar yeniden şarj edilebilen 2.096 Wh pil ile birlikte gelir. 2.000 W saf sinüs dalgalı AC çıkışı, ağır iş aletleri ve indüksiyonlu ocaklar, elektrik süpürgeleri, motorlu testereler, matkaplar ve motorlu cihazlar gibi elektrikli aletler dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlarla uyumluluk sağlar.

Onu daha da parlak yapan nedir? Zendure’nin dahiyane ekibi, patentli Yükseltme SuperBase Pro 2000’in 3.000 W’a kadar ihtiyaç duyan cihazlara elektrik kesintisi olmadan güç vermesini sağlayan Dinamik Voltaj Çıkışı teknolojisi aşırı yükleme koruması, SBP’nin maksimum çıkışı 2.000 W olmasına rağmen. SBP, ayarlama sırasında saf bir sinüs dalgasını koruyarak onu kesinlikle çığır açan bir teknoloji haline getirir. Ayrıca 4.000 W dalgalanma gücü ekstra başlatma akımı gerektiren ağır hizmet tipi cihazlar için.

SuperBase Pro 2000’in sahip olduğu ev tipi UPS beklenmedik elektrik kesintileri sırasında hassas ekipmanı hasardan koruyan işlevsellik. Sadece SBP 2000’i bir elektrik prizine bağlayın, temel cihazları SuperBase Pro’ya bağlayın ve işiniz bitti. Güç kesilirse, SuperBase Pro otomatik olarak pil gücüne geçer.

PVMax patentli teknolojisiyle desteklenen ultra hızlı şarj etme özelliği, SuperBase Pro 2000’i piyasada bu kadar hızlı şarj edebilen tek elektrik santrali yapar. 1.800 W AC veya güneş enerjisi girişi ile yalnızca bir saatte %80’e veya iki saatte %100’e ulaşın.

SuperBase Pro 2000’i şarj etmenin 6 yolu

  1. AC prizi, 1.800 W, tamamen şarj olması için 2 saat
  2. AC girişi üzerinden güneş panelleri, 1.800 W’a kadar, 2 saatte tamamen şarj olur
  3. XT60 girişi üzerinden güneş panelleri, 600 W’a kadar, tam şarj için 4 saat
  4. Araç şarj cihazı, 120 W/240 V, 19/9 saatte tam dolu
  5. Jeneratör, 1.800 W, tam şarj için 2 saat
  6. AC+DC(XT60), 2.400 W’a kadar, tam şarj için 1,5 saat

SuperBase Pro 2000 ST ARM + TI DSP ikili işlemciler, şimdiye kadar bir elektrik santralinde kullanılan en güçlü işlemciler, yüksek performans ve gerçek zamanlı işleme gerçekleştiriyor. Bu en hızlı şarj olan ev ve dış mekan elektrik santrali, 14 çıkış bağlantı noktası  araba prizi, 6 AC (100-120V) priz, 3 DC5521 (3,6V/10A) ve USB C prizi dahil.

Zendure, 120 ülkeyi kapsayan yerleşik 4G IoT bağlantısına sahip konum tabanlı hizmetleri de dahil etti. 4G sinyalinin olduğu her yerde, güç istasyonunuzu uzaktan yönetinfarklı çalışma modlarına geçin, RGB ışıklarını kontrol edin veya Uyku moduna geçirin.

Bunlar ve benzeri özellikler ve teknolojiler sayesinde, SuperBase Pro 2000 çok çeşitli senaryolarda destek sağlar. İster ev aletlerinizin, oyun cihazlarınızın veya ev ofis kurulumunuzun elektrik kesintilerine karşı korunmasını isteyin, ister elektrikli aracınız için bir acil durum yedeğine veya açık hava gezileri için dayanıklı bir güç ortağına ihtiyacınız olsun, SuperBase Pro 2000’iniz tüm bunların üstesinden gelebilir ve uzun süreli kullanım sağlar. vadeli, güvenilir ve sürdürülebilir enerji depolama.

BENZER YAZILAR

Galaxy S23 Plus Renderları, Galaxy S23 Sızıntısından Sadece Saatler Sonra Kapağını Kırdı

Kısa bir süre sonra Galaxy S23 görüntüleri Samsung'un 2023'teki ikinci amiral gemisi Galaxy S23 Plus'ı okuyucularımıza ilk kez görmek için buradayız ve temel model...

Osman İşmen Kimdir – Osman İşmen Biyografisi

Osman İşmen Kimdir - Osman İşmen Resimleri - Osman İşmen Biyografisi - Osman İşmen Hakkında    Osman İşmen, (d. 1952, İstanbul), müzisyen, orkestra şefi, besteci, aranjör. Osman...

Galaxy S23 Ultra, 200 Megapiksel Kamera Sensörüne Sahip Olacak, İçeriden Kaynakları Doğruluyor

Galaxy S23 Ultra dün gece bir sızıntı şeklinde bize sürpriz bir ziyarette bulundu ve bazı insanlar gelecek yılın amiral gemisinin küçük kardeşiyle aynı tasarım...

POPÜLER YAZILAR

İnsan Hücreleri Minik Biyolojik Robotlara Dönüştü

Çok hücreli robotlar hareket ediyor ve kültürlenmiş nöronlarda oluşturulan "yaraların" iyileşmesine yardımcı oluyor. Tufts Üniversitesi ve Harvard Üniversitesi'nin Wyss Enstitüsü'ndeki araştırmacılar, insan trakeal hücrelerinden Anthrobot...

WhatsApp Yakında Sohbetlerinizi Gizli Bir Kodla Kilitlemenize İzin Verecek

WhatsApp düzenli olarak genel kullanıcı deneyimini düşündüğünüzden çok daha fazla geliştiren özellikler alıyor. Bugün şirket, Sohbet Kilidi işlevselliğinin bir uzantısı olarak hizmet verecek yeni...

Bebeklerin Dil Ustalığı İçin Neden Tekerlemelere İhtiyacı Var?

Bebekler yedi aylık olana kadar fonetik bilgiyi güvenilir bir şekilde işlemeye başlamıyor; araştırmacılar bunun dilin temelini oluşturmak için çok geç olduğunu söylüyor. Konuşmanın en...

NVIDIA DLSS 3 Kare Üretimi ve AMD Akışkan Hareketli Çerçeve Teknolojisi Kombinasyonu, Oyunlarda 3 Kat’a Kadar Performans Artışı Sağlıyor

NVIDIA'nın DLSS 3 Kare Üretimi ve AMD Akışkan Hareketli Çerçeve teknolojileri hiçbir zaman birlikte çalışacak şekilde tasarlanmamıştı. NVIDIA DLSS 3 Çerçeve Geni ve AMD Akışkan...