4 C
Ankara
Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Haber TV ve Film 'Santa Inc.': Sarah Silverman ve Seth Rogen, İlk Kadın Noel Baba Hakkında...

‘Santa Inc.’: Sarah Silverman ve Seth Rogen, İlk Kadın Noel Baba Hakkında Animasyon Komedi Dizilerinde Yıldız Gösterecek

- Advertisement -

Sarah Silverman bir kez daha canlanıyor.

- Advertisement -

Ünlü Disney içinde Vanellope von Schweetz olarak rol aldı aktris, Oyunbozan Ralph film serisinin adı verilen yeni bir HBO Max serisinde iddialı elf’le döküm olmuştur Santa A.Ş. da vardır, Seth Rogen ‘ol neşeli St sesli gemide Nick’in kendisi. Ancak Silverman’ın karakterinin manzaraları Noel tahtında ayarlanmış: dünyanın ilk kadın Noel Baba olmak istiyor.

Santa Inc.

HBO Max sekiz bölümlük, yarım saatlik animasyon serisi talimatı verdi Santa A.Ş. Lionsgate ve Dizinin ilk bölümünü çeken den Alexandra Rushfield . Hulu orijinal komedi Shrill’in geliştiricisi ve yazarıdır ve ayrıca Parks and Recreation , Love ve College From Friends gibi şovlarda yazar / yapımcıdır  . Rogen’in Point Grey Pictures serisini üretecek. İşte resmi açıklama:

Santa Inc.  , Kuzey Kutbu’ndaki en üst düzey kadın elf olan Candy Smalls’in (Silverman) hikayesidir. Noel Baba’nın (Rogen) halefi Noel arifesinde Amazon tarafından haşlandığında, Candy nihai hayaline gider – Noel tarihinde ilk kadın Noel Baba olmak.

Silverman bu rol için kesinlikle mükemmel görünüyor ve uzun zamandır ses çalışması yapıyor. Bob’s Burgers , Crank Yankers , The Simpsons , Futurama , Robot Chicken ve daha pek çok konuda kredisi var . En ünlü karakterinden farklı olarak, bu Disney şemsiyesi altında olsaydı aynı kısıtlamalara sahip olmayacak. HBO Max, aile dostu bir üne sahip değildir ve  Suzanna Makkosoradaki yönetici başkan yardımcısı orijinal komedi ve animasyon, uzun zamandır bu tür şovlar hakkında çok özel rüyalar görüyor. “Uzun zamandır sevgili bir tatil geleneği almayı ve feminist bir gündem ve bazı R dereceli komedi eklemeyi hayal ettim ve Ali’den bu senaryoyu okuduğumda, Seth ve Sarah sesine bağlı olarak, bunun bizim için mükemmel olduğunu biliyordum. Max, ”dedi.

Noel Baba olarak Rogen düşünmek için eğlenceli – özellikle eski dost James James Franco ve mevcut gece talk show sunucusu Lilly Singh ile birlikte 2014 YouTube videosunda karakteri oynadığı için. (Rogen ayrıca Michael Shannon’ın komik performansı nedeniyle takma fırsatım olacak olan önceki tatil filmi The Night Before’da da yer aldı .) İşte Noel Baba olarak Rogen:

Bu programı ne zaman izleyebileceğimiz hakkında henüz bir şey yok, ancak HBO Max 27 Mayıs 2020’de başlıyor .

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60