Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana Sayfa Oyun RIPOUT, 24 Ekim'de Erken Erişim Lansmanına Çıkacak, NVIDIA'nın DLSS 3 Teknolojisini İçermesi...

RIPOUT, 24 Ekim’de Erken Erişim Lansmanına Çıkacak, NVIDIA’nın DLSS 3 Teknolojisini İçermesi Bekleniyor

- Advertisement -

İşbirliğine dayalı birinci şahıs nişancı korku oyunu RIPOUT, 24 Ekim’de erken erişimde yayınlanacak ve ilk çıkışını 24 Ekim’de yapacak. Steam, Epic Games Store ve GOG. Haber, 3D Realms’in RIPOUT’u yayınlayacağı dünkü Realms Deep canlı akışı sırasında paylaşıldı.

Sırp bağımsız geliştirici Pet Project Games, oyunun ‘neredeyse tam özellikli’ olduğunu ve erken erişim aşamasının topluluktan geri bildirim toplamak için kullanılacağını söyledi. 2024’te bir konsol lansmanı yapılacak.

RIPOUT’ta oyuncular, çok sayıda “mutant”la karşılaşacakları terk edilmiş uzay gemilerinden geçerler. Gemiler prosedürel olarak oluşturulmuştur ve teorik olarak sonsuz tekrar oynanabilirlik sağlar. İşte oyunun temel özelliklerine genel bir bakış:

  • İşbirliğine Dayalı Oyuncu-Düşmana Karşı Oynanış – Çeşitli görevlere çıkın ve terk edilmiş gemileri tek başınıza veya küçük ekipler halinde keşfedin.
  • Çok Çeşitli Yeniden Yapılandırılabilir Canavarlar – Vücutlarına daha küçük mutantlar ekleyerek kendilerini güçlendirebilen ve yeniden yapılandırabilen genetiği değiştirilmiş varlıklarla savaşın. Oyuncu, düşmanlarından ne bekleyeceğini asla bilemeyecek!
  • Yaşayan Evcil Hayvan Silahı – Güvenilir Pet Gun’ınızı kullanarak yerinizde durun ve duyarlı biyoteknolojinin gücünden kendiniz yararlanın ve onu düşmanınıza karşı kullanın.
  • Silah Modifikasyonları ve Karakter Sınıfları – Silahınızı kişiselleştirin ve oyun tarzınıza en uygun karışımı bulmak için birden fazla karakter uzmanlığı arasından seçim yapın.
  • Hızlı, Aksiyon Dolu Görevler – 10-20 dakikalık çeşitli kısa görevlerde sayısız terk edilmiş gemiyi keşfedin ve beklenmedik olaylara hazırlanın; Köşede hangi dehşetlerin gizlendiğini asla bilemeyeceksiniz.
  • Prosedürel Olarak Oluşturulan Seviyeler – Prosedürel olarak oluşturulan seviye tasarımımız sayesinde sonsuz tekrar oynanabilirliğin ve gerilimin tadını çıkarın.
  • Ölçeklenebilir Zorluk – RIPOUT’un ölçeklendirme zorluğu sayesinde her büyüklükteki ekip için zorlu bir mücadele sizi bekliyor.

Hayatta kalanları bulmak için uzayda hayatta bir kez yaşanacak bir yolculuğa çıkın. Sığınak anahtarı elinde tutuyor. Peki nerede? Ve en önemlisi nedir? Sizi saatlerce eğlendirecek ortak Bilim Kurgu FPS deneyiminde tek başınıza veya arkadaşlarınızla insanlığın kaderini ortaya çıkarın!

RIPOUT, NVIDIA’nın DLSS 3 desteğini duyuran ilk oyunlar arasındaydı. Şu anda DLSS Çerçeve Oluşturma teknolojisinin erken erişim aşamasının başında mevcut olup olmayacağı belli değil; Yaklaşan lansmandan önce geliştiriciyle görüşeceğiz.

 

BENZER YAZILAR

Dynamic Island Saga Android’de Kötüleşiyor

iPhone 14 Pro çıktığından ve herkesin Dynamic Island hakkında bir ipucu aldığından beri, onun daha fazla yorumunu alıyoruz. Ne de olsa, çoğu insanın kopyalayacağı...

Bir Avuç Saçma-Refik Halid Karay

Bir Avuç SaçmaRefik Halid KarayÖzetYazar, kitabında küçük ve parça parça hikâyelerden bahsetmektedir. Kitapta bu şekilde otuz dokuz tane hikâye bulunmaktadır.Yazar, bu hikâyelerin hepsine bir...

Telefonunuzda Neden Asla Ucuz, Markasız Bir Pil Kullanmamalısınız?

Er ya da geç, bu günlerde piyasadaki herhangi bir akıllı telefonun pil bozulma seviyesi, pilin değiştirilmesi gereken noktaya kadar artıyor. Ve ne yazık ki, telefon...

POPÜLER YAZILAR

iPhone 15 Pro Max’in En İyi Kamera Özelliği Gelecek Yıl iPhone 16 Pro’ya da Gelecek

Apple, önümüzdeki yıl Eylül ayında iPhone 16 ve iPhone 16 Pro modellerini kamera bölümünde oldukça önemli güncellemelerle duyuracak. iPhone 15 Pro Max, gelişmiş yakınlaştırma...

Bir Pulsar’ın Tuhaf Parlaklık Değişimlerinin Gizemini Çözmek

Üçü de dahil olmak üzere hem yerde hem de uzayda bulunan 12 teleskopu kapsayan kapsamlı bir astronomik çalışma Avrupa Güney Gözlemevi (ESO) gökbilimciler, tesislerdeki...

Nesiller Boyunca Bakteriyel Ekip Çalışmasını Ortaya Çıkarmak

Bakteriler topluluklar oluşturduğunda işbirliği yapar ve nesiller boyunca besinleri paylaşırlar. Basel Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, yeni geliştirilen bir yöntemi kullanarak bunu ilk kez başarıyla gösterdiler. Bu...

Ultrason – Zehirli “Sonsuza Kadar Kimyasallardan” Kurtulmanın Yeni Bir Yolu

Yeni yöntem, tehlikeli kimyasalları zararsız maddelere ayırıyor. Yeni bulgular, ultrason teknolojisinin, kirlenmiş yeraltı suyunu arıtmak için genellikle "sonsuza kadar kimyasallar" olarak adlandırılan per- ve poli-floroalkil...