Ana Sayfa / Apple / Phone 12 Ambalajı Kulaklık İçermeyebilir

Phone 12 Ambalajı Kulaklık İçermeyebilir

Apple bir süredir her iPhone’un satın alınmasıyla kablolu kulaklıkları bir araya getirdi ve hatta iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’taki kulaklık jakından kurtulduktan sonra bağlantı noktasını Lightning olarak değiştirdi . Ne yazık ki, iPhone 12 lansmanı ile saygın analist Ming-Chi Kuo, teknoloji devinin AirPod’larının satışlarını ve belki de yaklaşmakta olan AirPods Studio’nun satışlarını artırmak isteyebileceği için Apple’ın kablolu kulaklıkları paketlemeyeceğine inanıyor .

Apple, Bu Tatil Sezonunda AirPod’larını İndirimli Olarak Tanıtabilir, ancak 2021 yılına kadar Yeni Model Beklenmiyor

Analist Ming-Chi Kuo’nun son raporuna göre, Apple, iPhone 12 ile birlikte gelen paketin bir parçası olarak kablolu kulaklıkları içermeyebilir . EarPods olarak da bilinen bu kablolu kulaklık, bir iPhone’un her satın alımında sağlanır, ancak bu sefer işler farklı olacak gibi görünüyor. Kablosuz kulaklıklar çıkarıldığında, bu doğal olarak AirPod’ların satışlarını artıracak ve bu yıl beklenen yeni modeller olmayacak, bu da müşterilerin AirPods Pro  veya ikinci nesil AirPod’lar gibi eski modellere yerleşmesi gerekeceği anlamına geliyor .

Apple, AirPod’ları bir tür indirim ile tanıtıyor olabilir, ancak bugüne kadar şirket müşterilerine herhangi bir teklif sunmadı ve bu küçük fiyat indirimlerini almak için Amazon gibi üçüncü taraf mağazalara güvenmeniz gerekiyordu. Şimdi, kablolu kulaklıklar iPhone 12’nin ambalajına dahil edilmediğinde, AirPods için satış artışıyla sonuçlanacağı açıktır. Kuo, bu yıl için AirPods satış tahminlerinin 80 ila 93 milyon adet arasında değişeceğini öngörüyor.

Buna ek olarak, müşteriler kablolu kulaklık satın almak istiyorlarsa, 29 $ ‘a mal olacak, bu da çok değil, ancak yine de Apple’ın gelir taksitine ekleyecek. Temel AirPods modeline gelince, müşterileri 159 $ geri alacaklar. Müşteriler 3,5 mm kulaklık jakına sahip önceki ses aksesuarlarını bağlamak istiyorlarsa, Apple’ın web sitesinden Lightning – 3,5 mm jak adaptörü satın alabilirler. Yine, çok fazla paraya mal olmaz, ancak yine de çeyrek sonunda şirketin gelirine çok şey katacak.

Yani ne düşünüyorsun? Dört modelden oluşan iPhone 12’nin  bir çift kablolu kulaklık olmadan gelmesi üzülecek mi? Yorumlarda bize bildirin.

Hakkında admin