4 C
Ankara
Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana Sayfa Teknoloji Penguin Computing, Bulut için Paket Sistemlerini Sunuyor

Penguin Computing, Bulut için Paket Sistemlerini Sunuyor

- Advertisement -
- Advertisement -

Dünyanın dijital olarak geçişi ve daha fazla şirket uzaktan çalışmaya izin verdiği için Penguin Computing, sorumluluğunu üstleniyor ve gelişmiş yapay zeka, analitik ve veri bilimi ile yeni paket hizmetleri sunuyor.

Kaliforniya merkezli yapay zeka şirketi, yüksek performanslı bilgi işlem yığınlarına ihtiyaç duyan işletmelere dokunmaya başlayacak. Bulut iş yükleri, daha fazla bilgiyi işlemek ve depolamayı kolaylaştırmak için AI, analitik, HPC ve verilerle bir araya getirilmiştir.

Yeni çözümler , günümüzün büyük dijital taleplerini karşılayabilir ve müşterilerin yeni teknolojilerle işletmelerini modernleştirmelerine yardımcı olabilir. Yazılım tanımlı sistemler veri yoğunlukludur ve veri işleme ve hesaplamaların hızını etkiler.

Penguin Computing, Bulut için Paket Sistemlerini Sunuyor

Yazılım tanımlı mimariler, yeni işlemenin yanı sıra geliştirilmiş depolama platformları nedeniyle daha iyidir. Penguin Computing, HPC, yapay zeka, makine öğrenimi ve veri analizinde ilerlemeler sağlayacak.

Yeni paketler yayınlama hamlesi, şirketin pazarını genişletme ve daha fazla kuruluşu daha iyi depolama ve bilgi işlem sistemlerine geçmeye ikna etme hareketinin bir parçasıdır. Daha önce Dell Technologies, ticari endüstrileri hedefleyen yeni yığınlar da başlattı.

En iyisi, Penguin Computing’in süper hesaplamanın ötesine geçmesi ve yapay zeka, simülasyon ve analitik için tek bir ana akımda daha gelişmiş iş yükleri oluşturmasıdır. Dağıtım, büyük miktarda veriyi işleyen şirketlere fayda sağlayabilir.

Platformların, karmaşık işlevleri çalıştırmak ve performans gereksinimlerini karşılamak için güvenilir uygulama alanına güvenmesi gerekir. Cloud 2.0 ayrıca daha fazla müşteriyi hibrit ve çoklu bulut iş yüklerinden yararlanmaya yönlendiriyor.

Bu değişiklikler ve yükseltmeler oyunun kurallarını değiştirir ve daha fazla yetenek sağlar. Doğru becerilerle şirketler, daha fazla kar elde etmek için nelerin iyileştirilmesi gerektiğini kolayca işleyebilir ve belirleyebilir.

Penguin, test edilmiş ve desteklenen platformlar ve hizmetler söz konusu olduğunda iyi bir geçmişe sahiptir. İşletmelerin sistemlerini modernize etmek için bilgi işlem yoğunluklu altyapılar sağlar. Uçtan uca çözümler, benimseme için gereken süreyi kısaltmak için yeni uygulamalarda sunulur.

Başkan Sid Mair , ” Bugün lansmanını yaptığımız çözümler, müşterilerimize bu teknolojilerden etkin bir şekilde yararlanarak teknik bilgi işlem altyapılarını dönüştürmek için ihtiyaç duydukları platformu sağlıyor ” dedi.

Şirket, bulut tabanlı HPC’yi sunarak HPC için genişleme konusunda büyük bir ivme sergiliyor. Daha iyi operasyonlara ihtiyaç duyan işletmeler, sektörde rekabet edebilmek için bu teknolojiden yararlanabilir.

“Penguin Computing’in yeni çözüm grubu, verilerinin gücünü modernize etmek ve ortaya çıkarmak isteyen işletmeleri hedefliyor. Şirket içinde yeterli HPC ve BT uzmanlığına sahip olmayanlar için, Penguin Computing, şirket hedeflerini karşılamak için gereken bilgi boşluğunu doldurma yeteneğine sahiptir ” dedi kıdemli danışman Steve Conway.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60