4 C
Ankara
Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Programlar PC'nizde ücretsiz müzik yapın!

PC’nizde ücretsiz müzik yapın!

- Advertisement -
- Advertisement -

“[dropcap]PC[/dropcap]’nizde müzik yapmak ve kaydetmek için paraya ihtiyacınız yok. İster solo bir şarkı yazarı olun, ister tam bir grup kaydedin, ücretsiz harika uygulamalar alabilirsiniz ”

Müzik uygulamalar, bazı yüzlerce pound ile çok pahalı olabilir – iyi bir synthesizer veya vintage gitarın maliyeti ile karşılaştırıldığında hiçbir şey, ancak sıkı bir bütçeniz varsa çok fazla. Ancak harika bir müzik uygulaması almak için hiç para harcamanıza gerek yok.

Bu eğitimde size şu anda www.bandlab.com adresinden ücretsiz olarak erişilebilen efsanevi Cakewalk’ı göstereceğiz. Ama PC’niz için çok daha mükemmel ve ücretsiz müzik uygulamaları var: Ableton Live Lite, Önce Pro Tools, Traktion T7, Studio One Prime, Stagelight, LMMS … her tür müzisyen için ücretsiz olarak müzik uygulamaları var.

Bir uygulama seçmek biraz gitar, synth veya mikrofon seçmek gibidir: bir başkasına gerçekten uyan şey size uymayabilir veya tam tersi. Ücretsiz uygulamaların en güzel yanı, en sevdiğiniz uygulamayı bulana kadar istediğiniz kadar deneyebilmenizdir.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60